Michał Kwiatkowski o Nataszy i Ani: Jestem za "mały", by przeskoczyć jedną z nich

Czy Michał Kwiatkowski ma jakiekolwiek szanse na finał "Tańca z gwiazdami"? Zobacz, co powiedział w rozmowie z Plotkiem!

Półfinał "Tańca z gwiazdami" już dziś. Zobaczymy w nim Nataszę Urbańską, Anię Muchę i Michała Kwiatkowskiego.

 

Trzeba przyznać, że obecność w półfinałowym odcinku to duży sukces Michała, który był jednym z najmniej znanych uczestników show. Mimo, że zrobił karierę we Francji, Polacy nie wiedzieli o nim zbyt wiele.    

Jestem szalenie zaskoczony, jak niemało osób zapewne. Każdy tydzień traktowałem jako ostatni, gdyż byłem przekonany, że takim właśnie będzie, a tu proszę... Bardzo się cieszę. I jestem dumny, że ludzie mi zaufali - powiedział Michał w rozmowie z Plotkiem.

W każdym odcinku show walka o pierwsze miejsce toczyła się tylko między Nataszą i Anią. W związku z tym niemal pewne jest, że to właśnie one znajdą się w finale. Michał doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Racjonalne myślenie każe mi przypuszczać, że nie mam żadnych szans na finał. Stoję na tak zwanym "pudle" z szalenie utalentowanymi, popularnymi kobietami, które przez te wszystkie tygodnie nie opuściły pierwszego albo drugiego miejsca. Jestem za "mały", by przeskoczyć jedną z nich. Ale i to już jest dla mnie wielka wygrana. Z drugiej strony oczywiście dam z siebie wszystko - zapewnia Michał.

A my oczywiście życzymy powodzenia!

Komentarze (26)
Michał Kwiatkowski o Nataszy i Ani: Jestem za "mały", by przeskoczyć jedną z nich
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • moravia

  Oceniono 75 razy 71

  Michał nie wie, że one nie są tak popularne jakby to mogło wynikać z programu. To "popularność" tabloidowa, nie poparta wielkimi sukcesami zawodowymi. Mucha - obecnie aktorka jednego serialu. Natasza - gwiazda... na deskach teatru własnego męża. Nie ma się czym ekscytować. Ładne są, ale to nie wszystko. Ludzie dali się wpuścić w sprytnie zmanipulowaną rozgrywkę między nimi. Szkoda Michała, bo dużo z siebie daje w programie, zaczynał od zera, a zaszedł bardzo daleko, no i nagrywa świetne piosenki. Dla mnie to on jest nr 1.

 • katarzynkaj

  Oceniono 78 razy 62

  ambitny facet i nie jest taki pewny sibie jak natasza.Ja osobiście chciałabym żeby w finale był michał i Ania bo natasza jest zawodową tancerką i to jest niesprawiedliwe.

 • zaczarowana_

  Oceniono 64 razy 56

  Dobrze by było gdyby dostał się do finału. Zrobił wielkie postępy a urbańska i mucha pobladłyby z zaskoczenia.

 • cave

  Oceniono 59 razy 51

  Lubię Michała Kwiatkowskiego. Życzę mu jak najlepiej - i w programie i w życiu zawodowym. Napewno kupię jego nową płytę i mam nadzieję, że będziecie o nim pisać częściej.

 • bodzio1996

  Oceniono 56 razy 50

  Powinien dostać się do finału, bo się stara. A Ania i Natasza to tancerki można powiedzieć zawodowe... ;/ Co to za sprawiedliwość...

 • yeremi

  Oceniono 56 razy 48

  Od pierwszego odcinka głosuję na Michała Kwiatkowskiego. Liderki tego programu zdecydowanie nie są z mojej bajki. Zbyt hałaśliwe i pewne siebie, nawet zakochane w sobie. Kwiatkowski - skromny, dobrze wychowany i pracowity facet: to są wartości, którym kibicuję.

 • kajusia000

  Oceniono 41 razy 37

  noo szkoda bo Michał raczej nie ma szans na finał...chociaż nie powiem pomimo że wcześniej go nie znałam to jak go oglądam w TzG to bardzo go polubiłam ;D

 • elenaris

  Oceniono 26 razy 24

  Kurcze... Przykro, że nie przeszedł dalej, ale jak czytam ten tekst to widzę, że on sam znał finał tej "rywalizacji".
  Ważne, że on faktycznie coś potrafi, a swoim występem w TzG dał się poznać bliżej Polakom. Ja sama z ciekawoscią posłucham jego nowej płyty... Ogólnie rzecz biorąc Gość jest na poziomie i bije od niego sympatia i ciepło.

 • vanessaaa

  Oceniono 30 razy 22

  wiadomo było od początku,że te dwie zostaną w finale. ustawiona gra,ustawione zwycięstwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX