Mateusz Damięcki zrobi międzynarodową karierę?

Chyba, że wytną go z niemieckiego filmu, tak samo jak Karolaka.

"Fakt" uraczył nas dziś tytułem pytającym, czy Mateusz Damięcki zrobi karierę w Hollywood? Skąd takie przypuszczenia? Okazuje się, że aktor zagra w niemieckim filmie "Remembrance".

 

Póki co, Mateusz udaje skromnego:

Uwielbiam pracować ze zdolnymi ludźmi, którzy pasjonują się tym, co robią, dlatego nie jest dla mnie najważniejsze, czy film powstawał będzie w USA, Rosji, Niemczech czy w Polsce - powiedział w rozmowie z "Faktem"

Czy ta rola gwarantuje Damięckiemu karierę w Hollywood? Wątpimy, ale to na pewno dobry początek do kariery poza granicami naszego kraju.

 

Oby tylko scen z Mateuszem nie wycięto, tak jak było to w przypadku Tomka Karolaka...

Więcej o:
Komentarze (12)
Mateusz Damięcki zrobi międzynarodową karierę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • morelka

  Oceniono 10 razy 10

  Nie jest brzydki ale juz bez przesady, ze jest "mega-przystojny" Ci przystojni sie wogole nie ujawniaja!! Damiecki jest taki sobie... z pochwalami za talent tez nie ma co wyskakiwac... sa lepsi od niego.

 • materazzi

  Oceniono 8 razy 6

  Z Niemiec od razu do Hollywood. Prawdopodobieństwo sukcesu jest jak 1:3000000.

 • ben_oni

  Oceniono 4 razy 4

  Nie pamiętam zbyt wielu aktorów, którzy zrobili międzynarodową karierę poprzez kinematografię niemiecką. Nie ta kinematografia, nie ten język.

 • reki334

  Oceniono 6 razy 4

  Nie prowadzę statystyki, ale czy jest ktoś kto nie robił (w zapowiedziach)karirey w Hollywood?, nie dotyczy Kasi F., ona przecież miała wielką rolę u Altmana :)

 • jerry1

  Oceniono 5 razy 3

  poznałem go osobiście-jego tata-OK, on-jak go widzę w TV to natychmiast zmieniam kanał(nawet moja żona dba o to żebym tego "gościa" nie oglądał i się nie denerwował-mam"chore"serce)

 • zigzag

  Oceniono 7 razy 3

  co mu się do buzi przyczepiło??? On chyba myśli że tak jest bardziej sexi, ale proszę miech ktoś go uświadomi, że tak jest bardziej wsiowo.

 • niunia63

  Oceniono 7 razy 3

  Po trzykroć powodzenia:)

 • feefee

  Oceniono 2 razy 2

  He he he.
  Kazda wzmianke o polskim aktorze/aktorce grajacym za granica konczycie dokladnie tym samym zdaniem: "oby go tylko nie wycieli, jak..." Weny nie starcza?

 • nasuada

  Oceniono 4 razy 2

  Za bardzo manieryczny, aktorsko nijaki i bezbarwny, nie w sobie "pazura", w hollyłódzie większe szanse ma na pewno Szyc, a Damięcki pewnie wróci do spotkań w szkole;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX