Szyc za 3 dni w Hollywood dostanie 80 tysięcy

W Polsce nigdy by nie dostał takiej stawki za film!

Borys Szyc leci do Hollywood dopiero w lutym, a już na temat jego wyjazdu krążą legendy. W końcu nie codziennie polski aktor dostaje taką szansę. Popularny "Kruszon" z "Oficera" zagra u boku Chrisa Evansa, Harveya Keitela i być może Bruce Willis (producenci są w trakcie podpisywania umowy) w filmie "Criminal Empire for Dummy's".

 

W sumie Borys spędzi na planie trzy dni zdjęciowe. Dziennikarze "Super Expressu" dowiedzieli się, że aktor za pracę dostanie 80 tysięcy złotych. Pieniądze będą przelane nawet jeśli sceny z Szycem zostaną wycięte. Menadżerka aktora Sylwia Diakowska tłumaczy, że jest to mało prawdopodobne.

 

Borys ma zagrać w jednej z najistotniejszych scen. Z racji tego, że scena, w której wystąpi Borys, jest naprawdę ważna, istnieje małe prawdopodobieństwo, że go wytną.

 

Szyc w filmie wcieli się w rolę skinheada, który ma zabić szefa gangu żydowskiego.

 

Zobaczymy czy występ Borysa w Hollywood zaowocuje nowymi projektami.

 

Janus

 

Daniel Olbrychski już podbija Hollywood - zobacz zwiastun filmu z Angeliną Jolie

 

Komentarze (12)
Szyc za 3 dni w Hollywood dostanie 80 tysięcy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • grzesioo

  Oceniono 12 razy 6

  Skinhead mordujący szefa gangu żydowskiego - życiowa rola Szyca. Rewelacja. No ale opowieści to będzie na dwóch Wojewódzkich i trzech Majewskich.

 • fanzlor

  Oceniono 17 razy 5

  Chłopak ma to coś w sobie, nie jest bezbarwny, jak te inne chłoptasie, dla roli gruntownie potrafi się zmienić (już to widzę, jak taki Mikołaj Krawczyk czy inny Wesołowski zgoliłby głowę "na zero" dla roli...). Gościu zasłużył, a czy będzie się tak potrafił znaleźć, aaaa to już inna sprawa. www.miejscedospania.pl - na okres świąteczno-noworoczny

 • c.t.k.

  Oceniono 8 razy 4

  Powodzenia "Szycu"!

 • azazel.

  Oceniono 3 razy 3

  Ta rola w ogóle nie wymaga aktorskiego kunsztu. 80 tysięcy? Minus koszty dojazdu, nocleg i wyżywienie = 10.000,- czyli 3.000/dzień. Takie stawki da się jakoś wytłumaczyć, ale polskich stawek (8.000 za dzień na planie dla gó...anych aktorów gó...anych seriali) już nie.

 • reki334

  Oceniono 9 razy 3

  Borys Szyc leci do Hollywood , najpierw zobaczymy czy wizę dostanie, potem czy go tłusta murzynka OFFICER na granicy w USA przepuści. Nie takie GWIAZDY nasi przyjaciele i najwierniejsi sojusznicy tam pogonili (patrz Zakopower).

 • noltee

  Oceniono 11 razy 1

  Oszałamiający sukces!

 • reki334

  Oceniono 11 razy 1

  Scena? Cała scena?!!! Może nawet 15 sekund!

 • ala_ma

  0

  80tys zl to jakies 25tys $, gdzie willis dostanie kilka mln $, masakryczna przebitka, ale chwala mu za slawe, polecam, Maniak telewizyjny atakuje na Studiach!! youtube.com/watch?v=GoQ8ZADx2R0

 • stefanek

  Oceniono 4 razy 0

  Amerykancy robia sobie jaja z europejczykow- a dokladniej z Polakow bo 80 tys. to ma amerykaniec za 1 godzine ewentualnie za 3 godziny a Polak sie 80-cioma tysiacami za 3 dni cieszy....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX