Piróg jurorem izraelskiego You Can Dance?

Serio. Rozważa propozycję tamtejszej produkcji.

 

Michał Piróg może nie wystąpić w piątej edycji polskiego show You Can Dance! Juror wrócił bowiem z Izraela, gdzie spotkał się z tancerzami i producentami "Brief to dance" (izraelski odpowiednik You Can Dance), którzy są nim zachwyceni. Jak czytamy na efakt.pl Piróg dostał propozycje oceniania tamtejszych tancerzy jako juror:

Poznałem się i bardzo polubiłem z tancerzami, którzy pracują przy Brief to dance, odpowiednika naszego You Can Dance. Poznałem też ludzi pracujących przy tamtejszej produkcji. Nie jest więc wykluczone, że kiedyś tam wystąpię. Na razie wszystko jest w trakcie luźnych rozmów. Ale ta propozycja jest bardzo kusząca - czytamy na efakt.pl.

To już drugi raz, kiedy Piróg ogłasza wyjazd do Izraela i porzucenie Polski. Nie ma co się zastanawiać, tylko próbować. Jak to mówi Marczuk-Pazura - kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

 

Komentarze (6)
Piróg jurorem izraelskiego You Can Dance?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • artyyysta

  Oceniono 10 razy 4

  jak nie ma swego, w takich rozmiarach, to nie dziwie sie ze tak spoglada, a jeli chodzi o propozycje to moglby z niej skorzystac, to jest szansza.

 • materazzi

  Oceniono 15 razy 3

  Zauważcie, z jaką lubością patrzy na to, co trzyma w rękach.

 • erem

  Oceniono 12 razy 2

  ten to jest dopiero dupek...a nie próbował szukać uczciwej pracy? może do Biedronki by go przyjęli...

 • davi

  Oceniono 3 razy 1

  taa.. bo praca w tv z definicji musi byc nieuczciwa... nie to co podnoszenie pudeł w supermarkecie na odludziu...

 • joyx

  Oceniono 4 razy 0

  Ma'salama!! mam nadzieję, że bilety są tylko w jedną stronę.. przynajmniej zwolni się miejsce i zamiast jego lanserskich fryzur posadzą na tym fotelu kogoś sensownego. Głosuję za maćkiem zakliczyńskim.. w końcu trzyma całą choreografię w tym programie, należy mu się wreszcie jakiś screen-time:)

 • celtic

  Oceniono 7 razy -1

  Spadaj do swoich ziomków do Izraela ty lanserze !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX