Chamski o finale JOŚ: Mają nade mną przewagę, ale nie mam kompleksów!

Artur Chamski chciałby po raz drugi wygrać program Jak oni śpiewają. Myślicie, że mu się uda?

W sobotę odbędzie się finał mistrzowskiej edycji "Jak oni śpiewają". Szykuje się wielka feta, ponieważ będzie to zakończenie ostatniej odsłony polsatowskiego show. W finale znaleźli się: Krzysztof Respondek, Agnieszka Włodarczyk i Artur Chamski . Ten ostatni wierzy w to, że uda mu się odnieść drugie już zwycięstwo. 

W zasadzie to mam szanse jak 1 do 3. Nie wiem, czy to dużo, czy mało. Chciałbym wygrać, ale gdy będę drugi czy trzeci nie będę traktował tego jako porażki. IV edycja "Jak Oni śpiewają" przygotowała mnie do tego, aby uwierzyć, ze jestem równorzędnym kandydatem do zwycięstwa - tak jak Krzysiek Respondek czy Agnieszka Włodarczyk. Oczywiście Krzysiek i Agnieszka, mają nade mną przewagę w doświadczeniu zawodowym, ale nie czuję wobec nich żadnych kompleksów, a tym bardziej nie czuję się gorszy. Poprzednia wygrana była jednym z najpiękniejszych momentów w moim życiu i bardzo chciałbym aby się ten moment powtórzył  - powiedział Artur Chamski

 

 

W finale gwiazdy będą walczyć o Perłowy Mikrofon oraz podróż marzeń, w którą laureat pierwszego miejsca poleci na pokładzie prywatnego samolotu. Kontrakt płytowy nie jest przewidziany jako nagroda główna, ponieważ w finale "Jak oni śpiewają" znaleźli się sami zwycięzcy programu, którzy taki kontakt mają już dawno podpisany. 

 

Komu kibicujecie? 

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (17)
Chamski o finale JOŚ: Mają nade mną przewagę, ale nie mam kompleksów!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • caye

  Oceniono 49 razy 21

  Zdecydowanie Arturowi :)

 • madzialena92

  Oceniono 27 razy 13

  Artur Chamski powinien wygrać. Wszystkich lubię z tej trójki, ale oni mają już jakąś przeszłość zawodową lepszą niż on. Powinien wygrać bo mu się należy. I myślę że wygra.

 • omajgad

  Oceniono 18 razy 8

  Fajnie by było gdyby wygrał Artur bo to przesympatyczny człowiek. Agnieszka Włodarczyk jest bardzo zadufaną osobą i niesympatyczną, z góry traktuje innych. Respondek ma u mnie wielkiego minusa za pewne zachowania ale nie będę o nich pisać publicznie. Niech to robią ludzie z produkcji.

 • vienia

  Oceniono 20 razy 6

  Panie Arturz,e wygra pan!
  Ja w to wierzę.Pański głos i styl śpiewania bardzo mi się podoba.Respondek kojarzy mi się z kabaretem i śląską gwarą,Aga z 13-tym posterunkiem a pan z piosenką i sceną.

 • miki321

  Oceniono 5 razy 1

  Artur wierze w ciebie , że wygrasz ale jak dla mnie już jesteś wygrany . Śpiewssz naj lepiej bez obrazy dla innyc lecz ty jesteś the best

 • czarnooka

  Oceniono 2 razy 0

  Dla mnie Artur i tak był najlepszy,szkoda że nie wygrał :( jak wygra Agnieszka to znaczy że nie ma sprawiedliwości...Ona z całej tej trójki jest najsłabsza!!!

 • fanzlor

  Oceniono 25 razy -1

  Zastanawiam się, czemu mają służyć takie programy, kogo mają one lansować, przecież to wszystko już BYŁO, czy ktoś się jeszcze tym w ogóle emocjonuje. Jest mi najzupełniej obojętne, kto wygra, po cichu kibicuję Krzyskowi, ale świat mi się nie zawali, jeśli nie zwycięży. www.miejscedospania.pl - na Święta i Sylwester.

 • shira

  Oceniono 2 razy -2

  Ja myśle że wygra Agnieszka :)zgadzam się z{ kaliszanka} :)

 • boolva

  Oceniono 4 razy -2

  KR

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX