Malinowska o Brodce: "Żenada roku?"

Widzieliśmy większe żenady!

Monika Brodka jest zdecydowanie jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Styliści nie raz stawiali ją za wzór. Robiły to nawet Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska.

 

Jedna wpadka wystarczyła, by Malinowska uznała strój Brodki za żenadę roku. Skrytykowała ją w najnowszym numerze "Party":

Taaa... Czyżby żenada roku? Nie, nie i jeszcze raz NIE!!! Niech to sobie będzie trendy, jazzy, cool, sexy, zajefajne, ale NIE!!! No chyba, że światła pogasimy, to wtedy ujdzie - stwierdziła Malinowska
Wystarczy tego dramatu. Wiesz, ten brzuszek nie wygląda tu najlepiej. Brzuszek-pępuszek, hi, hi. Choć to wcale śmieszne nie jest - dodała

My również ocenialiśmy tę stylizację Moniki konsultując się ze stylistką Lula.pl. Częściowo podzielała ona zdanie modelki, ale znalazła też usprawiedliwienie dla Brodki - zobaczcie tę ocenę TU!

 

Malinowska jest jednak bezlitosna. Słusznie?

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Malinowska o Brodce: "Żenada roku?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • feefee

  Oceniono 43 razy 39

  Stroj Brodki jest istotnie beznadziejny, ale kim jest ta cala Malinowska? Byla modelka i obecna żona Plastikowego Chłopca - to czyni z niej autorytet?

 • lukis

  Oceniono 38 razy 34

  ale ta Malinowska jest poj**ana ;/ Myśli, że kryrykując gwiazdy cos na tym zyska! nieeeeee ;/

 • gonzo

  Oceniono 38 razy 34

  Horodyńska to nieco bardziej gustowna blachara, a Malinowska była modelka...dziewczyny wykorzystują po prostu swoje 5...żałośnie bo żałośnie ale nieważne jak piszą, ważne że piszą...

 • tracy

  Oceniono 33 razy 31

  Najpierw sama ją komplementuje żeby później skrytykowac czy to normalne??
  Kobieta z klasą z racji pierwszego "wyczynu" zostawiła by bez komentarza ubiór w tym przypadku Brodki, ale ona klasy nie ma, myśli, że jest kobietą modela to już jest wielką gwiazdą, otóż nie jest, i życzyłbym sobie jak i innym(tak mysle), żeby ta malinowska zeszła ze sceny bo nie dość, że siebie ośmiesza, Janiaka, to w dodatku jest brzydsza od Brodki, a to ją stawia już w najgorszym świetle, to tyle.

 • cosma

  Oceniono 30 razy 28

  a kto powiedział , że Malinowska ma dobry gust ?!!

 • judysia334

  Oceniono 30 razy 28

  TA MAlinowska niech sie popatrzy najpierw na siebie!!!!

 • ben_oni

  Oceniono 39 razy 25

  Kto to jest Malinowska?? Czy to ta pani, co sprzedaje kalafior w warzywniaku obok na rogu??

 • celtic

  Oceniono 28 razy 22

  Malinowska sama jesteś żenadą !!! Nie jestem żadnym stylistą i nie interesuję sie modą,ale jako facet mogę stwierdzić ze strój pani Moniki jest świetny,bardzo sexy !!!

 • azazel.

  Oceniono 25 razy 21

  Nie znam się tym więc się wypowiem. Brodka ma zajebisty głos i coś po stokroć ciekawszego w oczach niż ten pustak z lewej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX