Liszowska chce schdunąć dla Oli

Poświęca się dla ukochanego kosztem kariery.

Miłość Joanny Liszowskiej i szwedzkiego biznesmena Oli Serneke kwitnie. Polka poświęca się dla narzeczonego i oddaje mu każdą wolną chwilę, tak przynajmniej wynika z relacji "Faktu".

 

Joanna chcąc zwiększyć atrakcyjność i postanowiła schudnąć. Wytrwali tropiciele życia gwiazd pamiętają smukłą Liszowską sprzed kilku lat. Zbędne kilogramy udało się jej zgubić podczas występów w "Tańcu z gwiazdami"

 

Znajomy "Liszy" w rozmowie z tabloidem opowiedział jak bardzo jej zależy na Oli, boi się stracić ukochanego, chciałaby się z nim związać na dłużej. 

 

Ona wiele przeszła w poprzednich związkach. Teraz zrobi wszystko, by Ola nie odszedł. Joasia zdaje sobie sprawę, że wokół takiego faceta jak on kręci się wiele dziewczyn. Aśka dla Oli chce wrócić do dawnej szczupłej sylwetki. Chce być dla niego najpiękniejsza.

 

Liszowska poświęca dla ukochanego karierę. Cały czas jest w rozjazdach, przestała grać w spektaklach i serialach. Zobaczymy jak para rozwiąże kwestię miejsca zamieszkania?

 

Janus

Komentarze (7)
Liszowska chce schdunąć dla Oli
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • materazzi

  Oceniono 22 razy 18

  Już kolejny raz pokazujecie zdjęcie Liszowskiej ubabranej jedzeniem. Powoduje to poważne napięcia w moim świeżo obudzonym układzie pokarmowym graniczące z wydalaniem. Zamieśćcie do cholery jakieś jej ładne zdjęcie dla odmiany ! Ile można ! :-(

 • barbapapa

  Oceniono 14 razy 8

  Zdjecie idealnie dobrane do tresci rownie superciekawego newsa

 • gawronka

  Oceniono 10 razy 4

  Przecież mówiła ,że ją akceptuje taka jaka jest i kocha jej zbędne kilogramy!

 • azeta7

  Oceniono 5 razy 3

  JAK WIDAĆ NA ZAŁĄCZONEJ FOTO...

 • bjorn

  Oceniono 3 razy 1

  Jak ten gość ma na imię Ola czy Oli?

 • blanka

  0

  super dziewczyna i bardzo ładna spoko do niej nic nie mam

 • karola26

  Oceniono 10 razy 0

  Super ten znajomy, nie ma co... Joasia zasluguje na super faceta ze swoja kobieca sylwetka! Nic nie musi zmieniac. To jkas paranoja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX