Doda da w finale "TzG" profesjonalne i elektryzujące show?!

Chce uczcić DZIESIĘCIOLECIE programu?! Niestety nie będzie żadnej prowokacji.

Doda wystąpi w finale "Tańca z gwiazdami" z okazji 10 edycji, ale coś się jej pomyliło z 10-leciem (poniżej print screen ze strony). Na swojej oficjalnej stronie zapowiedziała, że nie będzie żadnej prowokacji, tylko czysty profesjonalizm.

 

Już 29 listopada finał 10tej edycji "Tańca z gwiazdami". Jako gość specjalny wystąpi w nim Doda, która jak zawsze da profesjonalne i elektryzujące show, by uczcić dziesięciolecie programu. Wszyscy, którzy liczą na naszym zdaniem słabą prowokację - ZWIODĄ SIĘ. Pewne etapy są zamknięte, a wręcz zespawane  Doda doda nam tylko i jak zawsze pozytywnych emocji i wrażeń!

Serdecznie zapraszamy wszystkich przed telewizory!

 

Na szczęście "TzG" nie gości jeszcze 10 lat w polskich telewizorach. Oby do tego nigdy nie doszło i ktoś wymyślił coś fajniejszego. Dodzie albo administratorom jej strony polecamy Wikipedię.

 

 

 

Janus

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (34)
Doda da w finale "TzG" profesjonalne i elektryzujące show?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lukis

  Oceniono 19 razy 13

  eee tam...przyjdzie, zaspiewa i tyle!. ;) Ludzie finał będa oglądac dla Muchy i Urbańskiej, a nie tam dla dody ;]

 • vienia

  Oceniono 14 razy 12

  Elektryzująco będzie kiedy zobaczę profesjonalizm Nataszy i Jana,radosny wdzięk Anki M.i Rafała oraz sympatyczną parę Janię i Michała K.

 • morelka

  Oceniono 23 razy 11

  Gdyby nie bylo tam Majdana to ona by nigdy tam nie poszla ale....zazdrosc ja zzera i nie moze patrzec na to, ze Radkowi jest z Izka dobrze...ze sie smieja....doskonale dogaduja...rozumieja... bezwstydna BLACHARA bez honoru!!! Za ile sie sprzedalas BLACHARO ???

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 16 razy 10

  Ten program osiągnął dno dna, skoro jako gościa specjalnego zapraszają Dodę.. gorzej juz być nie moze!!! Już widze to "wielkie show" Dody..

 • muukula

  Oceniono 31 razy 9

  doda i profesjonalizm?hahaha!!pomacha spasionym tylkiem skopuje jakis stroj gagi i zaspiewa z playbacku-szkoda czasu na takie gowno jak lodzia

 • karla13

  Oceniono 19 razy 9

  Czy to będzie ,,elektryzujące show''nie jestem tego pewna.A to że Radek i Doda się spotkają to nic nie znaczy.to ich prywatna sprawa i nic ani nikt nie powinien się w to wtrącać.
  Wiele par które się rozstały zostają po prostu kumplami.Choć Radek ma za złe,że Doda mu popsuła reputację to jej nie obraża ,lecz daje lekko do zrozumienia,że pod tym względem ma do niej duży żal.
  Pzdr.Magda.

 • gonzo

  Oceniono 19 razy 9

  "Pewne etapy są zamknięte, a wręcz zespawane"...hmm a podobno Radzio dostawał od niej smsy przed programem że będzie miała z niego polewkę...ktoś tu kłamie.

 • agi22

  Oceniono 12 razy 8

  ,,ZWIODĄ SIĘ" jakiś analfabeta to pisał czy Doda napruła sie tanim winem?

 • fiolek

  Oceniono 14 razy 8

  Ej co ona ma na twarzy na tym zdjeciu? Widze taka brazowa maske na jej twarzy...!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX