Iza Miko olewa mamę?

Każe jej kontaktować się ze swoją agentką.

Jak donosi "Fakt", Iza Miko nie ma czasu dla swojej mamy. Młoda aktorka jest zapracowana. Biega na castingi i stara się rozwijać swoją karierę.

Pytałam ostatnio córkę, czy spędzi z nami Nowy Rok. Ale Iza nie potrafiła mi na to odpowiedzieć, tylko kazała dzwonić do agentki - powiedziała w rozmowie z tabloidem mama Izy
Doszło do tego, łatwiej mi się czegokolwiek dowiedzieć od agentki, niż od własnej córki - dodała

Według "Faktu" kobieta jest zrozpaczona. A naszym zdaniem dziennik jak zwykle przesadza. Może po prostu Iza nie znała jeszcze swoich sylwestrowych planów i dlatego odesłała mamę do agentki?

Komentarze (11)
Iza Miko olewa mamę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jolk

  Oceniono 17 razy 13

  a mamusia leci z tym od razu do gazety

 • sansa

  Oceniono 12 razy 4

  "dziennik jak zwykle przesadza. Może po prostu Iza nie znała jeszcze swoich sylwestrowych planów i dlatego odesłała mamę do agentki?" - a może bardziej taktownie byłoby, gdyby Jaśnie Pani Gwiazda sama spytała agentki o swój terminarz i powiedziała mamie, a nie odsyłała?

 • sabcia25

  Oceniono 3 razy 3

  bo poco jej mama..przeciez najwazniejsze zeby była bogata i zrobiła kariere..błędne myślenie Izuniu!jeszcze przyjdzie dzien ze sama do tej mamy polecisz!

 • wladek

  Oceniono 5 razy 3

  i ja plotka uwielbiam za niezaleznosc , madrosc i uczciwosc dziennikarska

 • seznam

  Oceniono 5 razy 3

  oczywiście, że Fakt przesadza, ale Plotek nie lepszy i nie omieszkał wykorzystać tego na zarąbisty artykuł. Jestem waszym fanem, tak samo jak jestem fanem Faktu i Superaka.

 • feefee

  Oceniono 4 razy 2

  Mama najwyrazniej nie jest wystarczająco eko-miko dla córci.

 • feefee

  Oceniono 1 raz 1

  littlerock, głupiś. W postprodukcji jest Clash of the Titans, w ktorym gra Atenę. Nie mowiac juz o kilkunastu innych rolach w pomniejszych filmach pomniejszych rezyserów.

 • lia

  Oceniono 3 razy 1

  sansa, jeśli uważasz, że ta cała historia o odsyłaniu matki do agentki trzyma się kupy, to gratuluję samodzielności myślenia ;)

 • littlerock

  Oceniono 2 razy 0

  Tez mi aktorka. W jednym dobrym filmie zagrała prostytutkę, a teraz słuch po niej zaginął.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX