Joanna Brodzik wstrzyknie sobie botoks!

Kolejna...

Nienaganny wygląd, piękna sylwetka, świetna cera. Prawie każda kobieta marzy o tym, żeby wyglądać pięknie i wiecznie młodo. Niestety latka lecą i czasem przychodzi moment w którym twarz pokrywają zmarszczki. Jak sobie z tym radzić? Najszybszy sposób to botoks. Joanna Brodzik nie wyklucza, że być może wkrótce wstrzyknie sobie botoks!

Jeszcze się nie ostrzykiwałam, ale jak przyjdzie taki moment, że trzeba będzie, to trzeba będzie - stwierdziła Joanna na wideoczacie z fanami serialu "Dom nad rozlewiskiem".

Jennifer Aniston już to zrobiła, prezenterka Anna Popek również, Kinga Rusin i Małgorzata Foremniak mają to w planach. Odmładzanie się za pomocą botoks stało się w wielkim świecie nową modą.

 

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (8)
Joanna Brodzik wstrzyknie sobie botoks!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • materazzi

  Oceniono 13 razy 9

  Jak już piszecie, że wstrzyknie sobie botoks, to napiszcie jak już sobie wstrzyknie, a nie że sobie wstrzyknie.

 • obiektywny

  Oceniono 12 razy 6

  a plotek niech sobie wstrzyknie... szare komórki

 • tupkal

  Oceniono 7 razy 5

  jaheira napisała: "Botox nie jest szkodliwy dla układu nerwowego ... " - pełna zgoda. Jest dokładnie odwrotnie, osoby z zabużeniami decydują się na botox

 • samozwaniec

  Oceniono 14 razy 4

  Chcialby,aby pani Brodzik,jedna z najgorszych aktorek telewizyjnych w kraju,zamiast botoksu wstrzyknela sobie kilkaset tysiecy nowych komorek pod czuprynka.I zeby przestala zalosnie odgrywac Joasie w kazdej noweli serialowej.Bo jak dotychczas,to profesorowie szkol aktorskich jej gre pokazuja jako przyklad najgorszy z mozliwych.Jak bardzo trzeba sie starac,zeby bedac dosc ladna kobieta,zadbana,choc bardzo niegustownie ubrana,jednoczesnie byc taka postacia z brakiem sex-apealu i jakakolwiek wyrazistoscia.Kobieto!Daj sobie spokoj z aktorstwem.Dlaczego zaden rezyser z fabuly nie zaproponowal Ci udzialu w swoim filmie?Nie zastanawialas sie na tym?

 • chichocik

  Oceniono 5 razy 1

  Na temat botoksu można powiedzieć tylko jedno: demotywatory.pl/109283/Botoks

 • jaheira

  Oceniono 6 razy 0

  Botox nie jest szkodliwy dla układu nerwowego, kto takie głupoty wymyśla?

 • kiciar

  Oceniono 5 razy -1

  PO to sobie wstrzyknie by ładnie i młodo wyglądać. Dla mnie to logiczne. Również po to by plotek później nie zrobił jej zbliżenia i nie dał podpisu jej zdjęcia

 • lopez_2

  Oceniono 6 razy -2

  *Ziew* Kogo to obchodzi, co to aktorskie beztalencie sobie będzie wstrzykiwać *shrug*

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX