Wyrok sądu: Wojewódzki niewinny!

Sąd uznał, że gwiazdor wybił szybę nieumyślnie. 

Kuba Wojewódzki latem 2007 roku wybił szybę w samochodzie pewnego inżyniera. Tłumaczył, że zareagował tak po tym jak ten mężczyzna pokazał mu środkowy palec. Co innego mówił poszkodowany, który stwierdził, że gwiazdor TVN-u "nieprzyjemnie skojarzył mu się ze wzrokiem narkomana".

 

Oczywiście twierdził, że żadnego obraźliwego gestu w stronę Wojewódzkiego nie pokazał. Jak podaje gazeta.pl, sąd uznał, że prezenter jest niewinny, a szybę wybił nieumyślnie. Poszkodowany rozważa złożenie apelacji. Z kolei Wojewódzki zapowiedział, że zapłaci mu 457 zł za szybę.

 

 

Przypominamy, że prokuratura domagała się 3 tysięcy złotych grzywny, a poszkodowany wnosił o skazanie gwiazdora na prace społeczne. Wojewódzki zbyt dużo nie stracił, a koszty procesu ponieśli podatnicy. 

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (15)
Wyrok sądu: Wojewódzki niewinny!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • azazel.

  Oceniono 26 razy 14

  Kto nie wybił ten nie wie, że wybicie szyby w samochodzie to niełatwa sprawa i bardzo trudno zrobić to 'nieumyslnie'.

 • littlerock

  Oceniono 34 razy 8

  Gdyby mi wybił szybę, to bym mu rozwalił nos. Jeden prosty i by się nogami nakrył. Ciekawe, jakby w gipsie na głowie prowadził program.

 • seznam

  Oceniono 17 razy 7

  a za nieumyślne zabójstwo, czy choćby nieumyślne spowodowanie wypadku, skazują!? Widać, sąd mógłby stanąć po stronie poszkodowanego dopiero w sytuacji, gdy ten po nieumyślnym zbiciu szyby przez Wojewódzkiego nadziałby się na nią. Przypadkowo.

 • moravia

  Oceniono 12 razy 6

  "Nieumyślnie" wybił facetowi szybę w aucie?!? To jak? Wzrokiem ją zmiażdżył?... Ten Kuba to ma chody, nawet u sędziów ;D

 • sabcia25

  Oceniono 14 razy 6

  Wyrok sądu:niewinny bo celebryta!plotku tak bym to zatytuowała.

 • spartanin

  Oceniono 14 razy 6

  Niech mu odda za tą szybe ,przecież te 500 zl to dla niego nic. A tak swoją drogą to ma szczęście, że za sterami nie siedział jakiś kark bo mogłoby to się dla Kuby zle skończyć.

 • populo

  Oceniono 20 razy 2

  a ja radze wybrac sie do szkoly bo analiza slowa pisanego nie jest Wasza najmocniejsza strona. srodkowy palec pokazal facet, ktoremu wojewodzki wybil szybe. ciao

 • nikitka

  Oceniono 9 razy -1

  zawsze mnie zadziwia,że przy takich pierdułach są dziesiątki komentarzy..A tam,gdzie można powiedzieć coś sensownego-ciiisza!

 • Gość:

  Oceniono 9 razy -1

  Bo to jest Wojewódzki ,właśnie !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX