Stockinger o swoim wypadku: Czysta głupota!

Co robił Stockinger tamtego feralnego wieczoru? Twierdzi, że siedział ze swoimi myślami. Przeczytajcie naprawdę smutny i jednocześnie śmieszny wywiad z aktorem!

Tomasz Stockinger próbuje naprawić to co zepsuł wsiadając kilka tygodni temu do samochodu pod wpływem alkoholu. Cała Polska śmiała się z aktora, który kompletnie pijany (miał ponad dwa promile alkoholu) rozbił dwa samochody i uciekł z miejsca wypadku. To co zrobił było smutne, skandaliczne i żałosne. W wywiadzie dla "Gali" opowiedział o szczegółach tego zdarzenia. Na pytanie co robił tego wieczoru odpowiada:

Siedziałem sam ze swoimi myślami.  

Jak ocenia to co zrobił?

Czysta głupota! Ale nie obudzę się nagle z tego nieprzyjemnego snu. Ja muszę sobie wybaczyć i dalej żyć (...) Przez moment zawładnęła mną jakaś ponura siła. Co mnie zaskoczyło i czego do końca nie rozumiem.

Ta ponura siła to był chyba alkohol. Tomasz przez cały wywiad próbuje znaleźć przyczynę swojego zachowania.

Usłyszałem to od pewnej astrolożki, że nasiąkam jak gąbka tym, co złe i dobre. Może rzeczywiście człowiek, który podpatruje rzeczywistość, wchłania za dużo i czasami jest przepełniony? Niczym pamięć w komputerze. 

 

 

Stockinger nie ukrywa, że zawiódł swoich bliskich, ale jednocześnie twierdzi, że w tej trudniej sytuacji mógł na nich liczyć. Szczególnie na syna do którego zadzwonił po zatrzymaniu przez policję. Najlepszy fragment wywiadu zostawiłam na koniec:

Dziennikarz "Gali": Dokąd Pan teraz jedzie?
Tomasz Stockinger: Na Ursynów.
Dziennikarz: Ja także. To zabiorę Pana.

Urocze. 

 

Szaza

 

 Tomasz Stockinger namawiał; Zatrzymaj się i żyj

 

 

 

Komentarze (29)
Stockinger o swoim wypadku: Czysta głupota!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wkurzacz

  Oceniono 30 razy 24

  Panie Stockinger, niech Pan coś wyjaśni - Pan nazywa głupotą to, że pił i prowadził czy to, że pił, prowadził i dał się złapac?

 • daniellap

  Oceniono 25 razy 23

  Panie Stockinger, proszę nie wciskać tych wyciskających łez kawałków o wybaczaniu sobie itd. Proszę sobie zdać sprawę z tego, że rodzicom dzieci zabitych przez pijanych kierowców, naprawdę jest wszystko jedno, czy ich dziecko zostało zabite przez aktora, czy zwykłego skurczybyka. Nie został tu zacytowany cały wywiad. W wywiadzie tym padły słowa: "Nie wydaje mi się, że powinienem być za coś ukarany. Chyba mam w sobie jakąś kruchość wynikającą z nadwrażliwości, jak zresztą wielu artystów". I to jest dla mnie skandal. Kruchość? Wrażliwość? Jakby pan miał wrażliwość, to by nie naraził pan nigdy życia innych.

 • proboscis

  Oceniono 22 razy 20

  Czyste to było co innego, a właściwie była, bo to ONA (była piękna, przezroczysta, a na imię miała Czysta)

 • littlerock

  Oceniono 20 razy 18

  Jeszcze się na ten event lansuje. Kurcze co za gość! Za chwilę wyjdzie na jaw, że to PRowcy kazali mu uciekać od policji po pijaku i spowodować wypadek.
  Coż, w takich czasach żyjemy, że wygasający celebryta gotów zrobić największy syf ze swego życia, byle tylko o nim pisano.

 • cosma

  Oceniono 18 razy 16

  BUFON !

 • seznam

  Oceniono 15 razy 15

  Ty Tomek nie chodź do astrolożki tylko zacznij lepiej uczęszczać na spotkania klubu AA.

 • azazel.

  Oceniono 15 razy 15

  Musiał wiele razy jeździć nagrzany, skoro mając ponad 2 promile siadł za kólkiem.

 • karola26

  Oceniono 18 razy 14

  Troche zalosny ten wywiad. Stockinger probuje doczepic jakas ideologie do przestepstwa i tyle. Wlasnie po takich zachowaniach poznaje sie czlowieka panie Tomaszu. Jedyne co moglby pan teraz zrobic zeby zachowac twarz to przeprosic a potem ZAMILKNAC a nie jeszcze kolorowym pismakom udzielac wywiadow na ten temat bo to juz niesmaczne.

 • beskrytycznie

  Oceniono 16 razy 12

  no to zdrówko Tomciu :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX