Pavlović chciałaby zobaczyć Małysza i Kubicę w "TzG"

Kogo jeszcze?

Portal Dziennik.pl zapytał Iwonę Pavlović o "Taniec z gwiazdami". Jurorka opowiedziała o swoich wrażeniach w związku z występem Joanny Krupy w amerykańskiej edycji show.

 

Gdyby potraktować to wystąpienie Joanny Krupy po prostu jako taneczne show, to rzeczywiście było to coś wyjątkowego, wręcz genialnego. Bardzo mi się podobało... U mnie dostaliby najwyższą notę, bo rzeczywiście byli fantastyczni.

 

Jurorka "TZG" ma listę osób, które chciałaby zobaczyć na parkiecie show. Wymieniła prawdziwe gwiazdy, a nie jednosezonowych "celebrytów"

 

Choćby pani Krystyna Janda albo Janusz Gajos, Zbigniew Zamachowski czy Czarek Pazura. Marzyłabym o Robercie Kubicy i Adamie Małyszu. Ale oni nigdy się na to nie zdecydują. Muszę przyznać, że szczerze podziwiam odwagę gwiazd decydujących się na udział w show. Wbrew pozorom taniec to bardzo trudne zadanie. 

 

Moim zdaniem nie ma w tym nic z odwagi, jest tylko czysta kalkulacja. Za cenę wzrostu popularności i zarobienia pieniędzy można zrobić z siebie kłodę.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (39)
Pavlović chciałaby zobaczyć Małysza i Kubicę w "TzG"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • agatka.wariatka

  Oceniono 22 razy 16

  TzG wymarzony program do tego , by się wylansowć- to dla wschodzących gwiazd(eczek)lub do tego, by się jeszcze przez chwilę utrzymać na powierzchni-to dla gasnących tych co lubią gwiazdować. Dla prawdziwych gwiazd to nieodpowiednie miejsce, targowisko próżności poniżej ich godności. Dlatego jedynie marzeniem, zaangażowanych w podtrzymanie tego cyrkusu,jest ściągnięcie kogoś takiego jak Małysz czy Kubica,ale wierzę , że niedoczekanie! Oczywiście, żeby nie było, trafilo się tam naprawdę kilku fajnych ludzi, ale to w charakterze wyjątków, które muszą potwierdzić regułę.

 • lionela

  Oceniono 19 razy 15

  Oczywiście, że Robert Kubica i Adam Małysz się nie zdecydują, ale nie dlatego, że nie mają odwagi, ale dlatego, że nie mają czasu! Kubica ma zajęte weekendy, bo w weekendy odbywają się kwalifikacje i wyścigi, a Adamowi po co by to miało być? Pewnie woli sobie poskakać albo posiedzieć w domu z rodziną niż tańcować w jakimś programie.

 • fanfaronada

  Oceniono 21 razy 13

  Janda, Gajos i Zamachowski w TzG?! Pavlović robi sobie żarty! PRAWDZIWI ARTYŚCI mieliby zniżać się do poziomu programu i fikać przed "wielką specjalistką" Iwonką?! Pani Janda bije na głowę talentem i charyzmą całe te "jury"! Jak ta niewiele znacząca jurorka to sobie wyobraża? Że ONA będzie OCENIAĆ legendy takie jak Janusz Gajos?! Brak mi słów. Ktoś dobrze napisał, że ten program jest dobry dla początkujących gwiazd, których talent i osiągnięcia dopiero zweryfikują lata pracy... Ale wymienione powyżej nazwiska to KLASY SAME W SOBIE, to ludzie z ogromnym dorobkiem, przy których Pavlović NIC nie znaczy. Naprawdę się zdenerwowałam.

 • feefee

  Oceniono 17 razy 11

  Pewnie, ze by chciala zobaczyc wielu w TzG! Przeciez dzieki TzG zarabia krocie za siedzenie przez godzine i opowiadanie andronów raz w tygodniu.

 • yeremi

  Oceniono 17 razy 9

  Oczywiście, że Janda nie ma czasu na takie bzdury! Ma 2 teatry na głowie, poza tym aktorka tej klasy nie będzie się wystawiać pod ostrzał złośliwych ocen Pavlovic. Gajos ma lat 70 i też ważniejsze sprawy na głowie. Poza tym ci wybitni aktorzy nie staną w jednym szeregu z aktoreczkami serialowymi. Głupi ten wywiad w "Dzienniku", głupie te pomysły.

 • commongirl

  Oceniono 14 razy 8

  Kurcze, wyjątkowo staro wygląda na tej fotce.

 • sabcia25

  Oceniono 11 razy 7

  a moze sama by wyskoczyła?było by ciekawie,coś dla odmiany?

 • ganimedes

  Oceniono 8 razy 6

  Abstrahując juz od pobożnych życzeń pani Iwonki, które na szczęście nie mają szans na spełnienie , zauważcie, jakie to niekorzystne zdjęcie ... Wygląda na nim na starszą niż jest w rzeczywistości :( Chyba ten fotograf jej nie lubi , lub nie zna photoshopu .

 • marysia1976

  Oceniono 12 razy 6

  A ja bym chciała zobaczyć: Kaźmierza z Iską, Donka z Jarkiem, i Andrzeja L. z Renią, do tego Madonnę i Dodę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX