Radość Maseraka i sukces Muchy - zdjęcia z "Tzg"!

Rafał Maserak i Anna Mucha zajęli wczoraj pierwsze miejsce w głosowaniu publiczności. Tancerz skakał z radości. Finał już za dwa tygodnie. Zobaczcie zdjęcia z wczorajszego programu! 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Radość Maseraka i sukces Muchy - zdjęcia z "Tzg"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kyysz

  Oceniono 32 razy 18

  Na początku programu kibicowałam Ani, ale już mam dośc tej jej rywalizacji z Nataszą. Obecnie jestem wielką fanką Michała. Fajnie by było jaky przeszedł do finału, ale ( co już dawno przesądzone ) wiadomo, że i tak nic z tego nie będzie.

 • moravia

  Oceniono 21 razy 17

  Obiektywny: szkoda ręki na ten temat ;) A propos następnej edycji: mam przeczucie, że wystąpi Agnieszka Chylińska. Ona teraz lubi takie taneczne klimaty. Ale by była heca!

 • agatka34

  Oceniono 29 razy 17

  Ej a moglibyście zrobić sondę kto wygra w finale?:D

 • claire1983

  Oceniono 44 razy 14

  Jestem zdecydowanie za Anną Muchą. Natasza jest taka plastikowa, wszytko tak perfekcyjne, tak fałszywe, ten uśmiech, udawanie radości podczas gdy wszystko się w niej gotuje ze stresu czy wygra. Ta kobieta ma tak ogromne parcie na szkło że to jest aż chorobliwe ale totalnie nie ma na siebie pomysłu. Wszystko co robi jest niby takie "idealne" a jednak odnoszę wrażenie że czegoś w tym wszystkim brakuje. Może brakuje po prostu wrodzonej, szczerej radości z tańca, śpiewu.... Od zawsze mnie Natasza potwornie irytowała a intuicja mnie nigdy nie zawodzi. To podła i fałszywa kobieta.

 • ladyzgaga

  Oceniono 44 razy 14

  Janek Józefowicz ją zabije, jak nie wygra Natasza. Natasza, wielka przegrana!

 • proboscis

  Oceniono 33 razy 13

  Ta Natasza już przechodzi samą siebie. Była taka mdła. Zawsze wstawała, klaskała "wysyłała całusy". Gdy na końcu dowiedziała się, że przechodzi na jej twarzy pojawił się ten słodziutki wyraz politowania, a potem chyba chciała pokazać, że nie jest taka mdła i wyskoczyła w górę z zaciśniętą pięścią niby po to, aby udowodnić, że nie jest sztuczna...

 • moravia

  Oceniono 29 razy 13

  Fani Michała na pewno dołożą wszelkich starań, żeby mu się udało przejść dalej. Jeśli nie ma ustawki, to wejdzie do finału, bo z tego co wiem, wielu francuskich fanów przysyła kasę krewnym i znajomym w Polsce na głosowanie. To fajny i stylowy artysta, zasłużył na finał. Poza tym facetom jest trudniej w tańcu. Zawodowy tancerz łatwo poprowadzi tancerkę-amatorkę. Natomiast kiedy amator ma prowadzić zawodową tancerkę to wykonuje 200 proc. pracy kobiet-gwiazd. Trzeba to docenić. No i jeszcze jedna sprawa: od czasów Tyńca nie było faceta w finale, przydałaby się odmiana.

 • asia95

  Oceniono 32 razy 12

  Ona musi wygrać !!!!
  Urbańska wogule nie powinna w tym programie wystąpić!!!

 • kajusia000

  Oceniono 40 razy 10

  oczywiście w finale będzie Natasza i Ania.od pierwszego odcinka żadna nie miała 3 miejsca więc wszystko jasne.Ale osobiście chciałabym żeby wygrała Ania ;D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX