Wojna między Kammelem, a Janiakiem! Drugie starcie

Panowie zarzucają sobie brak myślenia, który ma rację?

Wojna pomiędzy Tomaszem Kammelem, Oliverem Janiakiem rozpoczęła się od słów byłego prezentera TVP w "Vivie". Partner Katarzyny Niezgody zaatakował modela i jego żonę, mówiąc, że nie myślą i gadają głupoty

 

W mediach są ludzie, którzy najpierw mówią lub piszą, a dopiero później myślą. Coś takiego regularnie zdarza się między innymi małżeństwu Janiaków.

 

Oliver postanowił bronić honoru swojego rodziny. W rozmowie z "Faktem" odbił piłeczkę Kammelowi.

 

Lepiej, aby on już nic nie mówił. Nie rozumiem, dlaczego w sytuacji, gdy jednak ma przechlapane, usiłuje wciągnąć w swój mniej lub bardziej brudny i przegrany świat innych! Nie chcę mieć z nim wojny. Jest mi go po prostu żal... Moim zdaniem Tomek zawsze miał problem z własną osobą - kończy Janiak. - Nawet podczas akcji charytatywnych, które organizował, jego postać musiała być na pierwszym miejscu przed autem. To słabe...

 

Kammel ma pretensje do Janiaka o wypowiedź w TVN Style. Oliver powiedział, że Tomek będzie miał ciężką sytuację z powodu afery, bez względu czy zostanie mu udowodniona wina, czy nie.

 

Czekamy na odpowiedź Kammela. Może panowie powinni nagrać, na siebie prezenterskie dissy jak Tede i Peja.

 

Janus 

Komentarze (15)
Wojna między Kammelem, a Janiakiem! Drugie starcie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mamson

  Oceniono 20 razy 10

  Obaj w zasadzie mają rację ... Kammel i jego gruba narzeczona to aferzyści i złodzieje, zaś Janiak to taki urodziwy chłopaczek bez mózgu, gładki aż do porzygania się i wyprany z osobowości, zaś jego żona Malinowska - nie dość, że brzydka, przeciętna i patykowata, to jeszcze dokłada razem z drugą nieszczęśnicą Horodyńską wszystkim celebrytom za kiecki sama nosząc się idiotycznie i pretensjonalnie! A pretensje do gwiazdorstwa aż w nich wszystkich buzują i to jest właśnie najbardziej żałosne!

 • autorytet

  Oceniono 14 razy 10

  Widzę tylko jedno rozwiązanie: wprowadzenie na antenę Polsatu teleturnieju Jak Oni Biją i walka stulecia polskiego show-biznesu zaewniona. W następnym odcinku Doda kontra Górniak, w kolejnym Peja kontra Tede itd.

 • Gość:

  Oceniono 15 razy 7

  ten Kamel to zwykły złodziej, co on tu jeszcze robi?

 • feefee

  Oceniono 13 razy 5

  Dwoch miętkich chłopcow sie policzkuje pluszowymi kroliczkami. Ała! Ojej! Złamałem sobie paznokietek!

 • c.t.k.

  Oceniono 6 razy 4

  Dawno,dawno temu-były szable,były szpady,były pistolety-i tak
  honorowi faceci załatwiali spory między soba.Ale to se ne vrati.Zostały ustne przepychanki zniewieściałych mężczyzn.:((

 • rychu20

  Oceniono 9 razy 3

  A kogo obchodzi jeden albo drugi. A poza tym moglibyście gdzieś zaprezentować swoją redakcję. Ciekawe co za dupki zajmują się takimi duperelami?

 • gosia2000

  Oceniono 6 razy 2

  ci nasi celebryci...tylko opluwac sie potrafia

 • materazzi

  Oceniono 1 raz 1

  To już chyba wolę Kammela niż tego pięknisia Janiaka. Ten pierwszy jest intelektualnie dwie półki wyżej niż ten drugi - umie tylko imprezki zachwalać.

 • obiektywny

  Oceniono 7 razy 1

  walka o co? chyba o głównego geja.. upsss meteroseksulaisty telewizji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX