Majdan wyleciał z "Tańca z gwiazdami"!

Radek Majdan nie otrzyma już Kryształowej Kuli. W rywalizacji zostali: Kwiatkowski, Urbańska i Mucha. Ta ostatnia twierdzi, że pomiędzy nią a Nataszą nie ma żadnej rywalizacji. Przeczytajcie relację z niedzielnego Tańca z gwiazdami.

Ostateczne wyniki wyglądają następująco: pierwsza Mucha, druga Urbańska, trzeci Kwiatkowski, a ostatni Majdan. Piłkarz na koniec wygłosił długie przemówienie. Podziękował wszystkim z ekipy programum ( wymieniał absolutnie wszystkich!) oraz swoim bliskim. Na koniec przypomniał sobie o partnerce i podziękował Izie. Biedna dziewczyna nie miała nawet możliwości powiedzieć ani słowa, bo skończył się czas antenowy.

 

21: 32 Radek Majdan zajął ostatnie miejsce w rankingu jurorów. Tak obecnie przedstawiają się wyniki głosowania widzów:

 

Urbańska - ok. 32%

Mucha- ok. 35%

Majdan - ok.16%

Kwiatkowski - ok. 25%

 

 

21:26 Energiczny, spontaniczny, naturalny - taki jest Michał Kwiatkowski. Jive w jego wykonaniu był rytmiczny i dynamiczny.

 

21:21 Mucha powiedziała orędzie do narodu: "Szanuję to jak tańczy Natasza. Między nami nie ma rywalizacji, bo ja walczę sama ze sobą".

 

21:20 Teraz aktorka tańczy fokstrota. Presja jest duża, bo w końcu jak mówi stare przysłowie: pokaż mi swojego fokstrota, a powiem Ci jakim jesteś tancerzem.  Poszło jej naprawdę nieźle. Iwona Pavlović i Piotr Galiński chwalą jej technikę.

 

21:16 Mucha stwierdziła, że dzięki Rafałowi Maserakowi poczuła się bardziej kobieca i po prostu piękna.

 

21:09 Tańczy paso doble do "Frozen" Madonny. Idzie mu naprawdę nieźle. Ten taniec bardziej pasuje do Radka niż rumba czy quickstep. Piłkarz dostał 38 punktów.

 

 

21:07 Radek twierdzi, że dzięki Izie zaczął się częściej uśmiechać. W filmiku przed tańcem przekonywał, że łączą ich przyjacielskie relacje.

   

21:04 Tak teraz przedstawiają się wyniki:

Urbańska - ok. 31%

Mucha- ok. 31%

Majdan - około 13%

Kwiatkowski - około 24%

 

21:03 Iwona Pavlović rozpływa się w komplementach na temat tańca Nataszy.

 

21:01 Natasza tańczy cza-czę. Dużo cyrku, mało tańca. Już tango w jej wykonaniu było lepsze.  

 

21:00 Rozpoczyna się druga część ćwierćfinału. Natasza chwali swojego partnera za to, że jest szczery.

 

20: 46 Pierwszy etap już za nami. W głosowaniu jurorów pierwsze miejsce zajmują Natasza i Mucha, a ostatnie Radek. Na oficjalnej stronie programu sprawdziłam cząstkowe wyniki głosowania. Sytuacja wygląda tak:

 

Urbańska - ok. 61%

Mucha- ok. 10,4%

Majdan - ok. 24%

Kwiatkowski - ok. 3%

 

Wydaje mi się, że sytuacja może się jeszcze diametralnie zmienić.

 

 

20:41 Michał Kwiatkowski tańczy tango. Jurorzy po raz kolejny go chwalą.

 

20:38 Szok! Tyszkiewicz skrytykowała Muchę! Powiedziała, że ten taniec był trochę jak cyrk, a później dała Ani maksymalną notę. Głupio jej było dać niską notę, bo Iwona Pawlović dała 10-tkę? Pierwszy raz w historii programu publiczność "buczała" przy wypowiedzi Tyszkiewicz.

 

20:34 Mucha i Maserak zatańczyli paso doble. Było bardzo dramatycznie i dynamicznie. Pamiętacie jeszcze Anię w filmie "Panna Nikt":

 

 

20:27 Wow! Galiński pochwalił Majdana. Powiedział: "W końcu naprawdę tańczysz, ale szkoda, że tak późno". Niby go pochwalił, ale i tak był złośliwy.  Łacznie dostali 32 punkty.

 

20:24  Radek Majdan tańczy quickstepa. Widać, że piłkarz liczy w myślach kroki. Swoją drogą to kto by pomyślał, że Majdan tak daleko dojdzie?

 

20.20 W przerwie przypomnijcie sobie jeden z pierwszych telewizyjnych występów Michała Kwiatkowskiego.

 

 

20.08 Rywalizację rozpoczyna Natasza. Tańczy tango argentyńskie. Stworzyła świetny klimat i pokazała prawdziwe, a nie sztuczne emocje. Jurorzy w końcu ją pochwalili!

 

20.05 Piotr Gąsowski jak zwykle próbuje być zabawny i jak zwykle kompletnie mu to nie wychodzi.

 

20.02 Przed chwilką zobaczyliśmy salsę w wykonaniu tancerzy z poprzednich edycji programu. Był nawet Czarnecki:)

 

Szaza

 

Komentarze (63)
Majdan wyleciał z "Tańca z gwiazdami"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • andrea

  Oceniono 45 razy 31

  Przyznać trzeba, że Kwiatkowski bardzo sympatyczny facet, bardzo skromny i jakoś zdobywa sobie powoli acz sukcesywnie głowy widzów, którzy dostarzegają coraz bardziej jego walory.

 • ktosktosiowy

  Oceniono 50 razy 28

  wyniki są już z góry ustawione ;)

 • gawronka

  Oceniono 39 razy 27

  Zapewne nie będzie w finale Michała a szkoda. W sumie nie tak bardzo znany w naszym kraju jak mucha czy Urbańska a o niebo lepszy. Skromny,pracowity, sympatyczny. takie osoby powinno się promować

 • gonzo

  Oceniono 45 razy 27

  Kwiatkowski nie tańczy gorzej od Muchy, dziś nie miał 2 x 40 tylko dlatego że Pavlovic pamięta kto jej płaci...Zakładając że ta edycja nie jest ustawiona dziwie się widzom, przecież taniec kobietom przychodzi bardziej naturalnie niż nam facetom, tym bardziej należy docenić Kwiatkowskiego...No cóż za 2 tygodnie TVN będzie miał swój zaprogramowany finał i furę smsów naiwnych ludzi myślących że to ma jakieś znaczenie...ciekawy jestem jaki procent osób głosujących na Muchę to osoby głosujące przeciw Nataszy.

 • moravia

  Oceniono 44 razy 26

  Gonzo ma rację - Kwiatkowski bardzo dobrze tańczy, tylko nie ma takiej reklamy jak Mucha, stąd trochę gorszy wynik sms. No i regularnie dowala mu Pavlovic, nawet jakby inni jurorzy dali 3x10, ona zawsze mu obniży notę ;/ Ale Michał razem z Janją i tak robią bardzo dobre show. Fajnie by było jakby w finale spotkały się pary Mucha-Maserak i Kwiatkowski-Lesar. Na pewno byłoby bardzo ciekawie, no i widzowie mieliby realny wybór, bo jakoś nudno wybierac między dwoma kobietami. W kółko i w kółko w ostatnich finałach tylko kobiety...

 • aanneettkkaa142

  Oceniono 47 razy 23

  szkoda że odpadł RAdzio :(

 • lukis

  Oceniono 27 razy 21

  Radek Majdan i..... najdłuższe przemówienie w historii Tańca z Gwiazdami :P

 • olii

  Oceniono 19 razy 19

  ale majdan miał przemowe " dziękuję wszystkim " hehe

 • morelka

  Oceniono 45 razy 17

  Nie chcialam, zeby odpadla Iza z Radkiem. Mialam nadzieje, ze jednak zostana.... :((((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX