Kinga Rusin miała wypadek samochodowy!

Nic jej się nie stało, ale auto zostało poważnie uszkodzone.

Kinga Rusin cudem uszła z życiem - informuje dzisiejszy "Super Express". Kinga uderzyła swoim nowiutki BMW wartym 400 tysięcy złotych w pędzący tramwaj! Całe szczęście dziennikarce oraz pasażerce samochodu nic się nie stało. Naprawa auta będzie kosztowała aż 20 tysięcy złotych.

Około godziny 16.10 kierująca pojazdem pani Kinga Rusin wykonywała manewr skrętu w lewo i nie ustąpiła pierwszeństwa tramwajowi. Doszło do kolizji. Ruch został wstrzymany na około 13 minut. Tramwaj ma tylko rysę z przodu z prawej strony. Szkoda wyceniona została ona na 200 zł. Samochód ma urwane lewe koło, rozbity przód i lewy bok. Pani Kinga podpisała oświadczenie, że do wypadku doszło z jej winy - - mówi nam Teresa Kotwicka z Tramwajów Warszawskich.

 

 

Kinga zaraz po tym jak z impetem uderzyła w tramwaj, a części jej samochodu rozsypały się po ulicy, długo nie wychodziła z auta. Zakryta pod kapturem czekała na pomoc drogową i zastępczy samochód. Do domu wróciła już kolejnym BMW.

 

Szaza

Komentarze (29)
Kinga Rusin miała wypadek samochodowy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • porazka

  Oceniono 92 razy 72

  Kinga r. spowodowała katastrofę komunikacyjna. Co prawda bezpośrednio nikt nie ucierpiał, lecz jedna z pasażerek spóźniła sie na spotkanie ze swoim partnerem, przez co nie został poczęty, genialny inżynier genetyk który, w 2044 wymyśli szczepionkę przeciwko Krowiej Grypie 2.1 na którą umrze 5 miliardów ludzi. Ergo Kinga R. zabiła 5 miliardów ludzi, TO JEST DOPIERO NEWS!!!

 • barbapapa

  Oceniono 61 razy 33

  Pewnie Smoktunowicz byla motorniczym

 • wibrator

  Oceniono 41 razy 27

  Zawsze podziwiałem ludzi wjeżdżających pod tramwaje. Co za odwaga! Znam nawet taką co skręcając w lewo wjechała pod tramwaj, wyskoczyła z samochodu i zaczęła opieprzac motorniczego, że to jego wina! :)

 • chwilaprawdy

  Oceniono 33 razy 25

  Nie wypadek tylko kolizję.
  Cudem uszła z życiem - ale nikomu nic się nie stało.
  Takie newsy to tylko w SE i na plotku.

 • commongirl

  Oceniono 30 razy 22

  To, co ona zrobiła, to nie wypadek samochodowy, tylko kolizja. Czy nikt nie umie tego odróżnić?

 • badmuthafucker

  Oceniono 32 razy 12

  Tramwaj zawstydzil Kinge...zgadnijcie kto byl motorniczym....LOL

 • muminos1975

  Oceniono 20 razy 10

  wypadek czy kolizja ?

 • monisiaaaa

  Oceniono 17 razy 9

  jaaaaaaaaa......... taki news .... kompletnie nie mają o czym pisać ..............

 • jedytka

  Oceniono 24 razy 8

  Uczyć się jeździć nowym autem to troche kosztowna inwestycja.Polecałabym jakiegoś gruchota na początek,nie byłoby szkoda...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX