Peja do Nowaka: domagać się będę odszkodowania

A wszystko przez te słowa: Artyści będą się bali tak daleko pójść. Będą bali się obrażać, szykanować, przemieniać się tak samo jak Peja w bandytę. OŚWIADCZENIE PEI.

 

Zaczyna robić się naprawdę ciekawie. Ryszard Nowak atakując Dodę naraził się Pei.  Jak to możliwe? Podczas rozmowy z Plotkiem Nowak powiedział, że "afera biblijna" to nie tylko nauczka dla Dody, ale może także przestroga dla innych artystów, w tym Pei:

Ten proces ma nie tylko zaważyć na Dodzie, jako piosenkarce, ale również na pozostałych artystach w Polsce. Artyści będą się bali tak daleko pójść. Będą bali się obrażać, szykanować, przemieniać się tak samo JAK PEJA W BANDYTĘ, gdzie w Zielonej Górze nawoływał do pobicia 15-latka - mówi nam Ryszard Nowak - wypowiedź dla Plotek.pl z dnia 10.11.2009.

Peja najwyraźniej ma dosyć nazywania go bandytą i wystosował oświadczenie w sprawie RYSZARDA NOWAKA :

 

W związku z działaniami Pana Ryszarda Nowaka z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami w Szklarskiej Porębie, który wielokrotnie, publicznie i za pomocą środków masowego przekazu nazwał mnie "bandytą" oświadczam, iż działania te noszą znamiona przestępstwa zniesławienia, a także naruszają moje dobra osobiste.


Nigdy nie próbowałem umniejszać swojej odpowiedzialności za zdarzenie w Zielonej Górze. Wielokrotnie powtarzałem, że pragnę rzeczowego wyjaśnienia wszelkich okoliczności zajścia i nie będę uchylał się od odpowiedzialności. Nie mogę jednak zgodzić się na ferowanie wyroków zamiast Sądu, przez osoby takie jak Pan Ryszard Nowak, którego działania nie tylko noszą znamiona przestępstwa zniesławienia, ale i są próbą nacisku na organy prowadzące postępowanie w sprawie Zielonogórskiej i ograniczenia mojego prawa do obrony. Działania te nie mają na celu obrony jakiegokolwiek społecznie uzasadnionego interesu, a jedynie promocję osoby Pana Nowaka i reprezentowanego przez Niego Komitetu.


W związku z powyższym wzywam Pana Ryszarda Nowaka do zaniechania wszelkich działań i publicznych wypowiedzi naruszających moje dobra osobiste.


W przypadku gdyby działania Pana Nowaka lub innych osób i instytucji naraziły mnie na szkodę w skutek konieczności odwołania lub zmiany planów koncertowych, domagać się będę odszkodowania. Jak już wielokrotne powtarzałem jestem gotów ponieść odpowiedzialność za swoje czyny. Czy na to samo gotowy jest Pan Ryszard Nowak?


Poznań, 13 listopada 2009 roku.


Ryszard "Peja" Andrzejewski"

 

 

Wojna Rysiów: 

 

Więcej o:
Komentarze (20)
Peja do Nowaka: domagać się będę odszkodowania
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • celtic

  Oceniono 38 razy 20

  Dobrze Peja,podaj tego kleche do sądu !!! W naszym kochanym kraju jak ktoś ma inne zdanie w kwestiach swiatopoglądowych niż "jedynie słuszne katolickie",to od razu jest nagonka i wielka obraza wartości katolickich !!! A jak politycy uważający się za katolików i klerycy obrażają innych(feministki,mniejszości seksualne,ludzie mający lewicowe poglądy) to wszystko jest w porządku.NA POCHYBEL CZARNYM,KSIĘŻA NA KSIĘŻYC !!!

 • andziadoda16

  Oceniono 24 razy 10

  Ten Nowak już mnie denerwuje!

 • playmate

  Oceniono 16 razy 8

  ostro... ale fajny mieli pomysł z tą wojną rysiów!

 • morelka

  Oceniono 17 razy 5

  ´Do: glebokiegardlo... JAKIM PRAWEM UZYLAS MOJEGO PRYWATNEGO ZDJECIA!!!????????????????????? NIE SLYSZALAS O OCHRONIE DANYCH I WIZERUNKU CZLOWIEKA?????????? JEZELI NATYCHMIAST NIE WYRZUCISZ MOJEGO ZDJECIA TO ZGLOSZE TO NA POLICJE A ONI JUZ BEZ TRUDU ZNAJDA CIE SWINIO I PRAWNIE ODPOWIESZ ZA TO!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM CIE!!!!!!!!!

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 15 razy 5

  wojna rysiów hahaha. środowisko rockowe/metalowe już mu nie wystarcza i teraz czepia się wszystkich po kolei. to pewnie dla tego że Adaś Darski i inni mają w dupsku to co ten pan gada. moim zdaniem wszyscy powinni go olać.

 • ladyzgaga

  Oceniono 15 razy 3

  To Peja jest facetem???

 • peja_slu

  Oceniono 14 razy 2

  peja pajac i kretyn ?
  kurde, walczy o swoje, cnie ? a ten Nowak to niby święty ? równo wszystkich jedzie,a wy do niego wontów nie macie .
  P.S justtynka ? a ty jakąś skonczyłaś ? [ przedszkole i podstawódka sie nie liczą : p ]

 • kokos13

  Oceniono 1 raz 1

  odjebcie się od Rycha..faktów nie znacie a piszecie głupoty..

 • kokos13

  Oceniono 1 raz 1

  odjebcie się już od Ryśka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX