Hanna Lis jakiej nie znacie! ZDJĘCIA

W dresie, w kozaczkach, na spacerze z córkami, na zakupach w centrum handlowym. Zobaczcie jak "prywatnie" wygląda Hanna Lis.

Choć od kilku miesięcy nie pracuje już w Telewizji Publicznej, kolorowa prasa ciągle interesuje się jej życiem. Ostatnio plotkuje się, że stacja TVN jest zainteresowana współpracą z dziennikarką przy programie "Dzień dobry TVN".

 

Z popularnych stacji został jej już tylko TVN, bo zarówno z Polsatu jak i z Telewizji Publicznej odeszła w atmosferze skandalu. Oto jak poza kamerami wygląda Hanna Lis:

"Ja nosze dres. Dres spoko jest!"

 

 

Starnews.pl 

Matka Polka

 

Starnews.pl

 

Więcej zdjęć Hanny Lis znajdziecie pod tym linkiem

 

Szaza

 

Więcej o:
Komentarze (34)
Hanna Lis jakiej nie znacie! ZDJĘCIA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ku

  Oceniono 56 razy 46

  ludzie, którzy żyją życiem innych muszą mieć strasznie nudne własne

 • monexp

  Oceniono 52 razy 36

  Nie lubię jej,ale tym razem plotek nie ma racji.Czy dziewczyny muszą chodzić wystrojone na zakupy?Nie!!Styl casual jest popularny wszędzie poza granicami Polski.Dlaczego u nas kobietom nie wypada?Uważam, że właśnie mocny makijaż i tzw."lans" jest nieodpowiedni.Proponuję aby osoba,która pisała ten artykuł polatała sobie trochę po świecie.

 • ilikechocolate

  Oceniono 41 razy 21

  Zwyczjna kobieta. Nawet w dresie wygląda dobrze..

 • agatka.wariatka

  Oceniono 36 razy 20

  Zabrakło tematów? Poproszę o plotki o znanych, lubianych, ciekawych, kontrowersyjnych, czyli o "jakichś" , a nie o nijakich, minionych, które zabłysły jedynie tym, że odbiły męża koleżance, bo to wątpliwe dokonanie.

 • andxz

  Oceniono 33 razy 19

  Jej. I co w tym takiego dziwnego?! Każdy ma swoje życie osobiste. Nawet taka taka znana gwiazda jak Paris Hilton może pójść po prostu czasem na zakupy,spotkać się ze znajomymi. Ja w ogóle nie wiem co was tak dziwi.

 • londres

  Oceniono 40 razy 18

  no i co w tym nadzwyczajnego? A jak niby powinna sie ubrac? jak Doda do klubu? Hanka wyglada normalnie i do tego ładnie.

 • tripst

  Oceniono 22 razy 14

  No normalnie sensacja!!!! Ogłosić święto narodowe!!!!!!!!!!!

 • autorytet

  Oceniono 16 razy 12

  Wszystko ustawione. Dzwoni się do Vivy czy innej Gali i mówi, słuchajcie będziemy tu i tu, wyłączność dla was, pokażecie jak się obściskujemy. Wam skoczy do góry sprzedaż, a nam potrzebna jest reklama, bo się ludzie ostatnio z Hanki śmieją.

 • raffaelka

  Oceniono 31 razy 11

  jak TVN jej pozostał?
  a TV TRWAM???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX