Żona Orłosia: zastanawiam się, czy się odwoływać

Zwykła gospodyni: Zastanawiam się, czy mi wystarczy do pierwszego.

 

Prezenter TVP Maciej Orłoś  od dwóch lat sądzi się z byłą żoną Ewą o alimenty. Kilka dni temu padł wyrok: osiem tysięcy złotych miesięcznie na dzieci (synowie 19 i 25 lat) i żonę. Dziś Orłosiowa zastanawia się, czy przypadkiem się nie odwołać:

Dostałam 4 tysiące złotych na miesiąc i teraz zastanawiam się, czy się odwoływać...Mój prawnik jest za tym, ale ja już jestem zmęczona tą batalią. Zostawiam to zatem prawnikom - czytamy w Fakcie.

W grę wchodzą naprawdę duże pieniądze. Jeszcze do niedawna była żona Maćka chciała... 900 tysięcy zaległych alimentów. Przyznacie, że rozmowa o takich sumach jest zabawna. I pomyśleć, że w Polsce mieszka wiele kobiet, które zastanawiają się, co też dać dzieciom jeść. 

Więcej o:
Komentarze (9)
Żona Orłosia: zastanawiam się, czy się odwoływać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anna

  Oceniono 24 razy 10

  Moze to i duzo, ale prawo jest prawem. Skorosie im nalezy to dlaczego nie mialaby sie o to ubiegac, a glpdne dzieci nic z ta sprawa nie maja.

 • aelgoog

  Oceniono 18 razy 6

  Moim zdaniem to bardzo dużo, zwłaszcza, że wspomniane dzieci są dorosłymi już ludźmi. Domaganie się więcej jedynie za fakt bycia byłą żoną znanego człowieka to trochę pazerna postawa

 • lalunia11

  Oceniono 4 razy 4

  Tatuś zarabia dużo,to i alimenty wychodzą duże(przeciętny zjadacz chleba płacił by dużo mniej);

 • benio2005

  Oceniono 4 razy 4

  Duże,nie duże ,są w wieku ,,szkolnym,, i co im się należy to tatuńcio bez robienia hałasu płacić powinnien.Ojcostwo nie polega tylko na ty by spłodzić i dać nazwisko!!!

 • pielja

  Oceniono 8 razy 2

  "a glpdne dzieci nic z ta sprawa nie maja." Wydaje mi się, że dzieci tych państwa też niewiele...

 • gosiamm

  Oceniono 7 razy 1

  Kobieto opamietj się! Chlopy duże(25lat) -czas do pracy!!! a co maja powiedzieć, te co z alimentów im jeszcze bank -komornik kasę zabiera( przypadek z Łodzi)

 • elwira

  Oceniono 13 razy 1

  Nie dziwię się,że Orłoś ja zostawił.Też jestem kobietą ale to jest chyba "baba".

 • theddy

  Oceniono 2 razy -2

  4 tysiące, to więcej niż wynosi moja pensja! Ludziom się w głowach poprzewracało, a już 900 tysięcy, to kosmos. To jak główna wygrana w Lotto! Za szczęśliwe wytypowanie 6 cyfr w Lotto można otrzymać co najmniej 2 miliony! Czyżby była żona Orłosia celowała w szóstkę?

 • takamalafajna

  Oceniono 11 razy -11

  NIESPODZIANKA: www.darmowe-doladowania.info/doladuj_xLHEiGKq.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX