Olszówka wyszła z depresji, chce mieć dziecko

Zmieniła swoje życie, nie pali, nie pije.

Edyta Olszówka swoje problemy emocjonalne zawsze przeżywała na łamach mediów. Po wyjściu z dołka postanowiła pochwalić się swoim szczęściem w "Twoim Stylu". Aktorka opowiedziała w wywiadzie o swoich marzeniach. Zmiany, zmiany, zmiany.

 

Życzenie do Świętego Mikołaja... Miłość, spokój ducha, macierzyństwo. Na pewno nie bogactwo. Zazdroszczę, gdy widzę moje koleżanki z dziećmi. Czasem myślę, że coś przegrałam, bo nie stworzyłam rodziny. Dając komuś życie, jesteśmy wyróżnieni.

 

Była partnerka Piotra Machalicy wyjaśniła swoją przemianą. Zerwała z nałogami, przestała palić, nie pije alkoholu, kawę zamieniła na yerba matę

 

Szczególnie zerwanie z alkoholem jest dobrym pomysłem w przypadku Olszówki

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (14)
Olszówka wyszła z depresji, chce mieć dziecko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elwira

  Oceniono 18 razy 12

  Trzymam kciuki za Edytę.Fajna z niej babka i aktorka.Najgorsze są w życiu nieodpowiednio dobrane związki.

 • yeremi

  Oceniono 13 razy 7

  Brawo pani Edytko! Życzę spełnienia marzeń i nie przejmowania się osobami hańbiącymi zawód redaktora, które wypisują o pani głupoty w różnych gazetach i na portalach. Taki ich "zawód" - gnębić każdego zdolnego człowieka, a prawdziwi kinomani zawsze są z Panią!

 • atena

  Oceniono 12 razy 6

  Cieszę się , lubię ją jako aktorkę i życzę powodzenioa

 • feefee

  Oceniono 6 razy 2

  Littlecock, in vitro miewaja tez bardzo mlode kobiety. Drugi specjalista po samozwancu?

 • feefee

  Oceniono 8 razy 2

  Samozwaniec, co ty pleciesz? Olszowka ma 38 lat, a klimakterium to wiek ok. 50 lat. "Ciężko będzie zdarzyc przed klimakterium"? Co ty, k., wiesz o kobietach?

 • gosiamm

  Oceniono 5 razy 1

  do samozwańca! przechodzisz deprechę i klimakterium? Sam się postaraj!

 • seznam

  Oceniono 2 razy 0

  z niecierpliwością czekam aż poinformuje z kim planuje mieć to dziecko. Na pewno zdradzi to za tydzień w "Życiu na gorąco".

 • noltee

  Oceniono 8 razy 0

  olszówka (inaczej krówka, świnka) ma gładki kapelusz o podwiniętym brzegu, po deszczu lepki, pod kapeluszem - ciemne blaszki. Jadalna po gotowaniu i odlaniu wywaru. Jednak zatrucie może wystąpić mimo gotowania i kilkakrotnego odlewania wywaru.

 • samozwaniec

  Oceniono 14 razy 0

  Jak mozna bylo,pani Edyto,poswiecic dziesiec lat halabardziscie,ktory nigdy niczego nie zagral ani na deskach teatru ani w filmie.Teraz ciezko bedzie zdazyc przed klimakterium.Ale starac sie trzeba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX