Czarek odcina Edytkę od jej dawnych znajomych

Nie chce przyjmować ich w swoim domu!

Edyta Zając pochodzi z Nowej Huty. Niedawno była w rodzinnym mieście, gdzie spotkała się ze swoimi dawnymi znajomymi. Dziewczyny z wypiekami na twarzy słuchały o jej nowym życiu i karierze w stolicy - relacjonuje "Fakt".

 

Po spotkaniu z jedną z przyjaciółek, Edyta postanowiła zaprosić ją do Warszawy. To spotkało się z kompletnym niezrozumieniem Czarka. Jak dowiedział się "Fakt", Pazura jest bardzo niechętny zapraszaniu do ich wspólnego domu dawnych znajomych żony.

 

Ciekawe, czy źle czuje się w otoczeniu młodszych, czy po prostu obawia się, że dawni znajomi będą mieli na Edytkę zły wpływ?

Więcej o:
Komentarze (12)
Czarek odcina Edytkę od jej dawnych znajomych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • agatka.wariatka

  Oceniono 18 razy 14

  Jak widać Czarek wziął sobie kobietę wymagajacą generalnego remontu, bo- mimo że młoda- to wymaga totalnych przeróbek. Stylistki mają ją zamienić w kobietę z klasą, znajomi z Nowej huty wyraźnie muszą trącić prowincją, a z tym nie ma się co afiszować, więc precz z oczu Czarka. Jeszcze jakieś korepetycje, guwernantka co Edytkę wyedukuje w kwestii manier, gry na fortepianie, języka i będzie się można pokazać na imprezie w stolicy z zajaczkiem co futerko ma nie zajęcze a norkowe już.I tak Pazura zostane Pigmalionem.

 • hanna69

  Oceniono 20 razy 14

  Coś takiego jest w psychice wielu facetów, że nie znoszą przyjaciółek żony z okresu "przed ślubem".
  Na pewno nie zawsze, ale w większości przypadków tak się dzieje.

 • gosia2000

  Oceniono 19 razy 13

  zgadzam sie...wielu facetow tak ma,przeszkada im to jesli ma sie rowniez wlasny swiat a nie tylko sie krazy wokol ich orbity.

 • samozwaniec

  Oceniono 18 razy 12

  To dziwne,ze faceta po przejsciach,nieglupiego,z dokonaniami artystycznymi moze owinac dookola palca Kopciuszek z uroda dosc dyskusyjna,niewyksztalcony,w wieku corki Czarka i do tego wymagajacy turbodoladowania przy zdobyciu absolutnie koniecznie pracy w telewizorni/bo to takie latwe i modne na podworkach w Nowej Hucie/.Rece opadaja.Ten zalosny zwiazek niech jeszcze potrwa z dwa-trzy lata.Dopoki decyduje chuc Czarka.Dalej bedzie juz gorzej.Nie kazdy jest Lapickim,panie Czarek,ktory bierze sobie zoneczke zaczarowana dawnymi rolami meza.Tu na pokladzoe pojawila sie pirania z blokowisk najbardziej chuliganskiej dzielnicy Krakowa.A tam zycie ma wygladac jak meksykanska telenowela.Czyli do czasu...

 • feefee

  Oceniono 11 razy 9

  Pamietam, kiedy rok temu o niej opowiadal, to najbardziej zachwycal sie nia dlatego, ze, jak to ujal, "ona jest taka niezepsuta".
  Bierze sobie chłop niezepsutą wielkim miastem i snobby towarzystwem dziewuszynę i probuje z niej zrobic swiatową dame, swobodnie brylującą na salonach. Co skutecznie zniszczy jej niezepsucie i Czarek sie odkocha, bo nie będzie miał sie czym zachwycać. Głupie chłopy są.

 • vienia

  Oceniono 3 razy 3

  a co ma się wagonowa-panna z plebsem zadawać?
  trzeba ją skutecznie odciąć od blokersowych korzeni!

 • littlerock

  Oceniono 15 razy 3

  Obory się na salony nie wpuszcza.

 • materazzi

  Oceniono 17 razy 3

  "Czarek odcina Edytkę od jej dawnych znajomych"
  Rany... Jak on to zrobił ? Nożyczkami ?

 • wibrator

  Oceniono 2 razy 2

  co za news!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX