Kto powinien zagrać agenta Tomka? SONDAŻ

Akcja pod kryptonimem "Tomek". Chodzi tutaj o najpopularniejszego agenta w Polsce czyli Tomasza Małeckiego. Który polski aktor powinien wcielić się w rolę agenta CBA w nowym serialu TVN-u?
Afera z Weroniką Marczuk-Pazurą i flirt z Beatą Sawicką uczyniły z niego prawdziwego gwiazdora. Nie pchał się przed kamery, nie pozował fotoreporterom, nie udzielał wywiadów, ale mimo to został celebrytą.

 

Pisały o nim gazety, informowały wieczorne serwisy, a dziennikarze robili nawet o nim reportaże. Zainteresowanie Tomkiem było tak duże, że stacja TVN postanowiła nakręcić serial o losach Pierwszego Agenta RP. Ponoć rolą w te produkcji jest zainteresowany Paweł Deląg. Ja postanowiłam zaproponować też inne kandydatury.

 

 Fot. TVN

 

Aktorów dobrałam na podstawie kryteriów, które moim zdaniem powinien spełniać każdy agent, żeby ma za zadanie uwieść kobietę, zostawić po sobie dobre wrażenie, nie dać się rozszyfrować i wykonać pomyślnie akcje.  Agent do zadań specjalnych czyli podrywania kobiet powinien być:

 

a) przystojny ( nominacja dla Pawła Małaszyńskiego). Jego udział w serialu kryminalnym "Twarzą w twarz" spowodował, że widownie stanowiły głównie kobiety. 

 

 

b) tajemniczy ( nominacja dla Andrzeja Młynarczyka i Bartosza Opani). Obaj grają w najpopularniejszych polskich serialach, ale w odróżnieniu od wielu aktorów nie opowiadają o swoim życiu prywatnym i rzadko pojawiają się na imprezach.   

 

 

c) romantyczny ( nominacja dla Michała Żebrowskiego za płytę "Lubię kiedy kobieta").

 

d) niepokorny ( nominacja dla Marcina Dorocińskiego). Sprawia wrażenie faceta, którego nie obchodzi sława. Fotoreporterom często pokazuje środkowy palec, a na czerwonym dywanie pali papierosy. Buntownik z wyboru? 

 

 

e) inteligentny ( nominacja dla Maćka Stuhra). Świetnie odnajduje się w dramatach ( "33 sceny z życia "), a jeszcze lepiej na scenie jako kabareciarz. Jest bystry i zabawny. 

 

 

f) wysportowany (nietypowa nominacja dla Radka Majdana). Radek Majdan marzy o tym, żeby zaczepić się w telewizji. Może zostanie w takim razie aktorem? Jest dobrze zbudowany, świetnie wychodzą mu monologi ( jak w ostatnim "Tańcu z gwiazdami") i ma fryzurę niczym agent Tomek.  

 

 

g) czarujący ( nominacja dla Filipa Bobka). Tej nominacji nie trzeba chyba tłumaczyć. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie: 

 

 

h) wszechstronny ( nominacja dla Maćka Zakościelnego za to, że nie tylko gra w filmach, ale również potrafi śpiewać i grać na skrzypcach) 

 

 

i) zabawny ( nominacja dla Borysa Szyca). Jest wiele kobiet, które w facetach najbardziej cenią sobie poczucie humoru. Borys to jeden z najweselszych polskich aktorów.  

 

 

 

j) roztańczony ( nominacja dla Mateusza Damięckiego za udział w "Tańcu z gwiazdami" i film "Kochaj i tańcz". W końcu Beata Sawicka wspominała nawet jak tańczyła salsę z agentem Tomkiem)

 


Kto waszym zdaniem powinien wcielić się w rolę agenta?

 

Szaza

 

 

Kto powinien zagrać agenta Tomka?
Więcej o:
Komentarze (13)
Kto powinien zagrać agenta Tomka? SONDAŻ
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • reki334

  Oceniono 20 razy 14

  Cała lista to przeciętniaki, ale Majdan? bez jaj, może zagrac w tym filmie ochroniarza z dyskoteki. A Doda barmankę.

 • inez17

  Oceniono 19 razy 7

  Bartosz Opania i Filip Bobek najbardziej się nadają. Marcin Dorociński jest świetny ale chyba nie nadaje się do tej roli.

 • askaaaa

  Oceniono 29 razy 5

  a Majdan to od kiedy jest aktorem ? ze tez znalazl sie na tej liscie

 • dzierlatka55

  Oceniono 14 razy 4

  byle nie Deląg !!!! najbardziej pasuje do tej roli Bartosz Opania....chyba dałabym się MU zbajerować :-)))

 • vanessaaa

  Oceniono 9 razy 1

  oby nie deląg!!!! stawiam na Opanię. do tej roli,wręcz idealny!

 • m.jackson4ever

  Oceniono 4 razy 0

  reki334 przeciętniaki?! Żebrowski, Dorocński, Stuhr to największe talenty tego pokolenia!!

 • ganimedes

  Oceniono 16 razy 0

  Niestety Filip Bobek jest za młody do tej roli. Idealny byłby albo Opania albo właśnie Deląg . Obaj są w stosownym wieku , mają to coś w sobie, co przyciąga kobiety . Obaj też czuliby się świetnie w roli bogatego bon-vivanta. Kto natomiast w ogóle wpadł na pomysł zaangażowania do takiej roli drewnianego p.Żebrowskiego ? Lub pajacowatego Szyca, który akurat do takiej roli niezbyt pasuje ...

 • m.jackson4ever

  Oceniono 4 razy -2

  Dorociński albo Opania, najlepiej pasują ;)

 • benq

  Oceniono 26 razy -4

  maserak ! przecie on wyglada na tych zdjeciach jak maserak

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX