Lis wygryzie Rusin?

Zmiany, zmiany, zmiany...

Kinga Rusin przez lata budowała wizerunek bardzo przedsiębiorczej kobiety i profesjonalnej dziennikarki. Ostatnio jednak w jej życiu nie wszystko układa się tak jak by chciała tego Kinga. "Życie na gorąco" podaje, że pozycja Rusin w TVN-ie jest bardzo zagrożona.

 

Stacja chce dać szanse nowym twarzom. W grę wchodzą: Monika Richardson i Hanna Lis. Obie są znane, lubiane i chętne do pracy w TVN-ie. Richardson zrobiła kiedyś zupę w "DDTVN", a Lis przegląd prasy. Zajęcie dla nich zawsze się znajdzie.

 

 

Taka informacja z pewnością nie uszczęśliwi Rusin, która ostatnio ma też problemy finansowe. "Źycie na gorąco" podaje, że podczas ostatnich zakupów w centrum handlowym, Rusin nie mogła wbić kodu pin do terminala i ostatecznie nie kupiła ubrań swoim dzieciom. 

 

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (24)
Lis wygryzie Rusin?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lala1

  Oceniono 29 razy 29

  to ze nie umiala wbic PINu to nie znaczy ze ma klopoty finanowe, ale moze ma krotka pamiec, albo za duzo rzeczy na glowie, albo nie mogla sie skupic...

 • feefee

  Oceniono 27 razy 23

  Nie jestem specjalna fanka Rusin, ale zadziwia mnie upor, z jakim TVN stawia na Krolowe Lodu. Pienkowska, Molek i teraz Lis? Brr, szykujcie koce i cieple bambosze.

 • yeremi

  Oceniono 27 razy 23

  Odkąd to Hanna Lis jest "bardzo lubiana"? Z tego co wiem jest raczej znienawidzona przez środowisko dziennikarskie, którym pomiatała, korzystając ze swojej dobrej pozycji, a i widzowie za nią nie tęsknią. Jakby była tak lubiana, jak piszecie, to z jej nazwiskiem już dawno miałaby nową robotę!

 • cocosanka

  Oceniono 32 razy 22

  "Stacja chce dać szanse nowym twarzom" Richardson i Lis to nie są nowe twarze...stare, nielubiane, zadufane i nudne

 • boniem

  Oceniono 22 razy 22

  cóż za rzetelny news, nie mogła wpic PINu,

 • maksiu1313

  Oceniono 26 razy 16

  Biedna Kinga nie mogła wbić Pinu,może wzięła nie tę karte. A wy zaraz że nie ma kasy.Fajna dziewczyna,Richardson ze swoim sztucznym usmiechem, jest paskudna.A Lisowa ach lepiej nie mówić.

 • artur.b.logan

  Oceniono 16 razy 14

  Życie na gorąco już naprawdę nie ma o czym pisać. Pytanie do innych czytelników, ilu z Was jeszcze wierzy tej gazetce?

 • marysia1976

  Oceniono 14 razy 12

  Gdyby Cie wyrzucili Kindzia, u mnie znajdziesz pocieszenie!

 • stefanek

  Oceniono 25 razy 11

  Smoktunowiczowa to baba bez ambicji. tak sie zastanawiam co jeszcze bedzie chciala Kindze odebrac? Sama nie potrafi do niczego dojsc tylko zgarniac gotowe to, co maja juz inni. Na miejscu Lisa nie chcialbym miec takiej zony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX