Marcinkiewicz: "Żyjemy jak zwykli Kowalscy"

Garnitur Armani, suknia Prady, homar na obiad i każdy weekend spędzają w innym mieście.

Kazimierz Marcinkiewicz uważa, że wraz ze swoją nową małżonką żyją jak zwykli Kowalscy. To stwierdzenie może wywołać co najwyżej uśmiech politowania na twarzach. Wypowiedź będzie należała do najgłupszych w tym roku.

 

Zaledwie kilka tygodni temu ukazał się wywiad państwa Marcinkiewiczów w jednym z kolorowych magazynów. Zdradzili szczegóły ślubu, Kazio miał na sobie garnitur Armani, a Isabel suknię Prady, na uroczystym obiedzie jedli "lobstera". Taka zwykła ceremonia zwykłych Polaków.

 

Kazimierz i Isabel zostawili sobie niewiele prywatności. Nie opowiadali jeszcze o szczegółach intymnych, ale to kwestia czasu.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (35)
Marcinkiewicz: "Żyjemy jak zwykli Kowalscy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • claire1983

  Oceniono 68 razy 60

  Tu nie chodzi przecież o kasę!!! Tylko o moralność! Wszystko mi jedno w co oni się ubierają, jak dla mnie mogliby wydać na to wesele milion dolarów albo sto złotych. Chodzi o to że ta głupia Siksa świetnie się bawi, nie ma skrupułów. A wiecie że ex żona kazia jest śmiertelnie chora? Wiecie że tamta kobieta wspierała go całe współne życie, kilkadziesiąt lat. Była przy nim zawsze, urodziła mu dzieci!!! A Izka z tą wiecznie rozdziawioną szczęką, pewna siebie, radosna!! Wiersze pisze z tego szczęścia! Co za podłość!! Jeśli są jakiekolwiek granice okrucieństwa i podłości to ona przekroczyła wszytkie i to z tym końskim uśmiechem na twarzy przez cały czas!!! Głupi Kazio!! W piekle będzie się smażył i to dla kogoś takiego. Współczucia dla jego rodziny.

 • jordanbull

  Oceniono 57 razy 53

  To, że Kaziu jest kretynem a jego laska idiotką, widać i słychać. Że uprawiają szczyty zakłamania też.
  Ale nie rozumiem dlaczego dziennikarze w TV zapraszają te indywidua do studia, wystarczy poczytać i nich i pośmiać sę wspólnie na Plotku albo innym plotkarskim portalu!

 • azazel.

  Oceniono 48 razy 44

  Marcinkiewicz, nadszedł czas na sekstaśmę.

 • justynak89

  Oceniono 45 razy 43

  Zszedł na psy... I nie obrażać Kowalskich!

 • simple

  Oceniono 41 razy 41

  co za gamoń .. przeciętny Kowalski jest człowiekiem odpowiedzialnym i rozsądnym. Dba o żonę i dzieci , nie zostawia ich dla jakiejś młodszej kozy i nie lansuje się na każdym kroku tak jak ten pajac ...

 • missdoktor

  Oceniono 47 razy 41

  Marcinkiewicz to DUPEK aboslutny a nie przeciętny Kolwalski a IZABELL to się nawet nie wypowiadam, bo nie warto

 • plepla

  Oceniono 43 razy 41

  Jak zwykli Kowalscy to żyje jego była rodzina,ale nie on.Jagss ma rację.Isabell na pewno nie chciałaby zostać Kowalską ):

 • looloo

  Oceniono 42 razy 38

  Prosze nie obrazac Kowalskich!

 • feefee

  Oceniono 44 razy 38

  Mało już im zostało do sprzedania. Właściwie tylko "przypadkowo" wykradziony i zamieszczony film z nocy poslubnej Izabel z Kazimierzem. Oczywiscie na przescieradlach od Laury Ashley albo Tommy'ego Hilfigera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX