Rinke pomoże Józefowiczowi w karierze

Chce z Januszem wystawić musical jakiego w Polsce jeszcze nie było.

Rinke Rooyens wyrasta na zbawcę polskiego show biznesu. Produkuje najfajniejsze show, ratuje Edytę Górniak, a teraz chce pomóc Januszowi Józefowiczowi. Holendrowi marzy się zrobienie musicalu, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

 

Rooyensa miłością do musicali zaraził ojciec. Bob jest producentem i mentorem Rinkego. Współpracownik Holendra w rozmowie z "Faktem" opowiedział o jego najbliższych planach.

 

Ojciec Rinke, Bob robił musicale w Holandii, dlatego Rinke tak bardzo je kocha. Niewykluczone, że sprowadzi ojca do Polski i stworzą wspólny spektakl z Józefowiczem.

 

Rozmach Rooyensa i perfekcjonizm Józefowicza mogą dać ciekawe połączenie i może Polakom wreszcie uda się zawojować Broadyway i West End.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (11)
Rinke pomoże Józefowiczowi w karierze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • reki334

  Oceniono 6 razy 6

  Generelnie Józefowicz jest jednym z niewielu ludzi w Polsce, który ma coś do zaoferowania. Ale przeszkadza mu ego większe niż u Dody. Pewnie, że próba zawojowania musicalami USA ma tyle sensu, co budowania przez Polaków mikroprocesorów. Ale z drugiej strony sukcesy w antypolskiej Rosji świadczą, że jednak robi ciekawe rzezy. Jeśli Józefowicz to czyta, a pewnie tak, bo co ma lepszego do roboty, to niech posłucha mojej cennej rady. Najlepiej celować w zrobienie dobrego filmu. Coś z gatunku pamiętników B. coś tam. Zróbcie wreszcie jakiś dobry, radosny, uniwersalny i ciekawy polski film, który pokażemy na świecie. Byle nie w stylu komedii romantycznych, które kręcą w kółko, i walą na nie tylko 13-latki. A nie ciągle Katynie, powstania i niezrozumiałe pany Tadzie.

 • omajgad

  Oceniono 3 razy 3

  Katerina, no uśmiałam sie do łez :-) Pan Józefowicz nie działa na zasadach kumoterstwa? I zapewne to czysty przypadek, że Natasza Urbańska występuje w każdym wieczorku i śpiewa po kilka piosenek. A raczej wywrzaskuje. Wczoraj na Wieczorze Polskim tak zmasakrowała "Boskie Buenos" Mannamu, że słuchac się tego nie dało.

 • feefee

  Oceniono 3 razy 3

  Moze ojciec wytlumaczy Rinkemu, ze swinskim blondynom fatalnie jest w żółtych włosach? Trzymam kciuki.

 • katerina

  Oceniono 5 razy 3

  I słusznie robi. Jozefowicz jest profesjonalistą i nie ma mu równych w branzy. Jest jednostką silną osobowościowo, ale niestety jest spychany, bo u nas w Polsce przyjęło się kumoterstwo i układziki jeszcze z Komuny, a w układzikach na ogół są miernoty, które tylko w ten sposób potrafią utrzymać się na rynku. Natomisat wszystkie sile i zdolne osoby próbuje się na siłę stłamsić. Obserwuję to od dłuższego czasu i już doszłam o co w tym wszystkim chodzi. Mam nadzieję, że wspólpraca Rinkego (profesjonalisty w każdym calu) i Józefowicza (profesjonalisty w każdym calu) przyniesie doskonałe efekty.

 • rudy102

  Oceniono 2 razy 2

  Szykuje sie zatem HIT na miare *Przebojowej Nocy*.Jestem w stanie odgadnac nawet kto zagra glowna role kobieca...

 • vienia

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ma rzeczy niemożliwych,obu panom życzę powodzenia.To się może udać.Talentów mamy mnóstwo - tylko trzeba je odkryć.

 • littlerock

  Oceniono 1 raz 1

  Jakoś mnie to nie interesuje.

 • omajgad

  Oceniono 1 raz 1

  A ja się przede wszystkim pytam gdzie? No bo chyba nie w Buffo :-/ Wielki musical potrzebuje dużej scceny z odpowiednim zapleczem. No i nagłośnienie. Zupełnie nie rozumiem jak to się dzieje, że u nas na każdym spektkalu coś się sprzęga, piszczy, trzeszczy a na West Endzie dźwięk jest cudeńko. Najpierw nad tym trzeba popracować.

 • feefee

  Oceniono 1 raz 1

  katerina - przyniesie doskonale efekty, jesli nie beda chcieli tym przedsiewzieciem pokazac Amerykanom, jak sie robi musical :DDD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX