Maciej Orłoś zapłaci wyższe alimenty

Żona dopięła swego.

 

Koniec "afery Orłosia". Sąd przyznał byłej żonie prezentera wyższe alimenty. Na synów oczywiście. Miesięcznie gwiazda TVP będzie wpłacać na konto byłem nie pięć a osiem tysięcy złotych. Maciek nie będzie się odwoływał czytamy na efakt.pl.

Rozprawa miała miejsce we wtorek. - Nie byłem obecny w sądzie, nie miałem takiego obowiązku... Od wyroku jednak nie będę się odwoływał. W czwartek siądę z prawnikiem i zapoznam się z nim dokładnie - czytamy na efakt.pl 

Przypomnijmy - była żona Orłosia domagała się prawie MILIONA ZŁOTYCH zaległych alimentów na... 19-letniego Antka i 25-letniego Rafała. 

 

Małe dzieci - mały wydatek, duże dzieci - duży wydatek. 

Komentarze (7)
Maciej Orłoś zapłaci wyższe alimenty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • artur.b.logan

  Oceniono 15 razy 9

  19 lat rozumiem, bo się jeszcze uczy, ale 25 lat! Do roboty!!!!!!!!!

 • samozwaniec

  Oceniono 13 razy 7

  Orlos nie powinien placic osmiu tysiecy na jedno dziecko.Bo utrzymanie jednego dziecka to gora dwa-trzy tysiace.25-latka zas alimenty nie obejmuja.Chyba,ze zamierza cale zycie studiowac,a prawo jest tak skonstruowane,ze studiujacy moze liczyc na alimenty.Az do dnia,kiedy podejmie prace.

 • azazel.

  Oceniono 2 razy 0

  Panie Orłoś, mam prośbę. Wytnij pan z Teleexpressu ten blok z Sierockim, bo nie rozumiem nazw kapel gdy on je wymawia ani nie słyszę ich muzyki, bo za krótko ją puszcza.

 • takamalafajna

  Oceniono 2 razy 0

  SPOSÓB NA BRAK KASY: www.darmowe-doladowania.info/doladuj_xLHEiGKq.html

 • littlerock

  0

  Ja pierd... taka kasa na alimenty?!

 • jackyll

  Oceniono 10 razy 0

  Milion na 25 latka? Heeh! To mi wyglada na wyciąganie kasy od byłego małżonka. Klasyka. Na żadne dzieci - babsko chce kasiory, bo stary dobrze zarabia.

 • londres

  Oceniono 27 razy -7

  i dobrze sąd zrobił. Nieładnie jest jak się porzuca żonę z chorym dzieckiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX