Doda nie składa broni: WNIESIEMY APELACJĘ!

Przeczytaj oświadczenie managementu.

 

To było do przewidzenia. Doda oraz jej menadżerka Maja Sablewska mają zamiar odwołać się od decyzji zielonogórskiego sądu ws. "blachary". Jako pierwsi informujemy was o oświadczeniu managementu artystki:

 

Proces w Zielonej Górze zakończył się bardzo subiektywnym wyrokiem sądu. Nie zamierzamy jednak składać broni. Pełnomocnik Dody wniósł o pisemne uzasadnienie wyroku. Po otrzymaniu uzasadnienia wniesiemy apelację do Sądu Okręgowego w Poznaniu, gdyż jesteśmy przekonani o słuszności naszych działań i ciężko nam się zgodzić z raczej mało obiektywnym wyrokiem sądu w Zielonej Górze - rodzinnym mieście Grupy Operacyjnej.

 

Nie zamierzamy jak czyni to Mieszko w oświadczeniu, rozwodzić się nad wyrokiem i historycznym wydarzeniem dla wolności słowa w Polsce. Dla nas zawsze wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się poniżanie i obrażanie innych/doda.net.pl

 

Management

 

Wiemy także, dlaczego Doda sprawę z Grupą Operacyjną przegrała. Zobacz koniecznie: Doda przegrała przez "aferę biblijną"

 

Komentarze (43)
Doda nie składa broni: WNIESIEMY APELACJĘ!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • celtic

  Oceniono 51 razy 35

  Rabczewska ty blacharo już nie pamiętasz jak ci się morda śmiała jak obrażałaś Justynę w pewnym programie ??? Dobrze ci tak ty niemyta dziwko !!!

 • stefanek

  Oceniono 40 razy 32

  Majdan, J.Steczkowska, E.Gorniak, G.Andrzejewicz,J.Rutowicz, K.Wojewodzki, jej fani- nazwani przez nia wiesniakami.... to sa nazwiska, ktore akurat teraz ,,wpadly,, mi do glowy... czyli ludzie, ktorzy mieli z nia nieprzyjemne zajscia i ktorych to wlasnie ona obrazala w przerozny sposob.Ludzie to pamietaja. Ale teraz od tego wyroku, zeby nie wiem ile razy sie odwolywala to i tak nie zmieni etykietki BLACHARY, ktora bardzo szybko sie przyjela i watpie, zeby ludzie przestali ja tak nazywac. Zreszta na taka ,,etykietke,,dosyc dlugo ,,pracowala,, i nadal ,,pracuje,, hahaha

 • reki334

  Oceniono 41 razy 29

  Po cholerę te sądy? Od razu każdy widzi, że wyglada jak blachara. Dodzia mozesz mnie zaskarżyć blacharo.

 • judysia334

  Oceniono 36 razy 28

  Brak mi na nią słów ona jest Żałosna!

 • jadzka

  Oceniono 35 razy 27

  o oburzyła się biedaczka ha ha pewnie myślała że sąd ukara grupe operacujną bo dodzisko "wielką pani" nie można obrazić za kogo ona się uważa ?dodzisko kasy Ci braknie na adwokatów!!niech poda wszystkich przecież cała Polska zazywa ją Blacharą!

 • beskrytycznie

  Oceniono 32 razy 26

  ile jeszcze można czytać o tej dodzie??? powoli staje się to już nuuuudne jak flaki z olejem

 • zuzka123123

  Oceniono 34 razy 26

  ona jest taka bezwstydna:(((tyle co ona ludzi obraziła,tyle głupot nawygadywała,a teraz chodzi po sądach bo Ona czuje się strasznie obrarzona.Dziewczyno wez ty się trochę ogarnij,traktuj ludzi z szacunkiem a napewno ten szacunek do ciebie wróci,a tak to........sama widzisz .

 • kasiulaa

  Oceniono 37 razy 25

  He he, Dorota jest na niskim poziomie.. Ona naprawdę upada..

 • xfemale

  Oceniono 27 razy 23

  Doda i ten jej "management"- kółko wzajemnej adoracji.. Tacy "zamerykanizowani", już po polsku nie potrafią się podpisać "kierownictwo". Oj daleko wam jeszcze, daleko..do tej "Ameryky"..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX