Isabel tłumacz się ze słów o Polsce

"Polska jest moją ojczyzną i zawsze nią pozostanie. Nie znaczy to, że nie mogę czuć się dobrze również w innym kraju, jako obywatelka Europy?"

Wypowiedź Isabeli Marcinkiewicz w "Dzień dobry TVN" spowodowała trochę szumu w szklance wody. Żona byłego premiera powiedziała, że w Polsce może wytrzymać maksymalnie 4 dni, a później musi wracać do Londynu. Zabrzmiało to jak wywyższanie się. Na swoim blogu Iza dowodzi, że została źle zrozumiana.

 

Polska jest moją ojczyzną i zawsze nią pozostanie. Nie znaczy to, że nie mogę czuć się dobrze również w innym kraju, jako obywatelka Europy?
Dlatego też bardzo często, co 2-3 tygodnie przyjeżdżam do Warszawy - może częściej niż wielu innych Polaków mieszkających za granicą. Ze względu na charakter pracy mojej pracy mogę pozwolić sobie na reguralne przyjazdy, odwiedzanie rodziców i mojej Warszawy. Czy osoba gardząca Polską kupowałaby mieszkanie w Polsce?(pisownia oryginalna).

 

Zobaczcie wypowiedź Isabeli w porannym programie i oceńcie sami.

 

 

Komentarze (40)
Isabel tłumacz się ze słów o Polsce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kronopio77

  Oceniono 104 razy 84

  TVN powinien się wstydzić. Pewnych osób nie powinno się do TV zapraszać, szczególnie tych, które nie mają nic do powiedzenia.

 • rezun

  Oceniono 86 razy 56

  Ze zmywaka na solony, trudno to wytrzymać.

 • agatka.wariatka

  Oceniono 61 razy 51

  No i żadne zaskoczenie. Izabela jest tak błyskotliwa i interesująca jak jej prześmieszna, grafomańska twórczość blogowa.W Anglii na zmywakach pracują inteligentniejsze Polki niż to stworzenie, które przed kamerami stęka i robi oczy, jakby siedziala w toalecie. Nieladnie Izuniu tak pomylić sobie miejsca:)

 • aeris

  Oceniono 75 razy 49

  Izabela jest przykladem na to, ze wyjscie za maz za polityka znanego zdaje egzamin : dziewczyna glupia i prostacka jest zapraszana do DDVN. gruatulacje, karierowiczko Izo.

 • marysia1976

  Oceniono 61 razy 49

  Jak Ci się już Kazio znudzi, to daj go mnie, też chcę być w TVN!

 • monexp

  Oceniono 87 razy 49

  Z mądrością i inteligencją nie ma nic wspólnego.Do tego jest zarozumiała-przerywa w pół zdania....Nie można też nazwać jej dobrą osobą.Jest takie stare przysłowie."Swojego szczęścia nie buduje się na cudzej krzywdzie."

 • ladyzgaga

  Oceniono 91 razy 49

  Ale głupia ta dziewucha!

 • wieclaw

  Oceniono 61 razy 37

  Co ona tam ku... wogóle robi, czy nie ma ciekawszych osób które można zaprosić do programu czy trzeba słuchać pie...nia jakiejś pustej laski.

 • jaraczanka

  Oceniono 80 razy 34

  prostaczka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX