Sesji Górniak w "Playboyu" nie będzie

Redaktor naczelny magazynu ucina wszelkie spekulacje.

Wiadomość o rozbieranej sesji zdjęciowej Edyty Górniak zelektryzowała wszystkich. Miała dostać 400 tysięcy złotych za rozkładówkę w "Playboyu". Okazało się, że to wymysł dziennikarzy tabloidów.

 

Redaktor naczelny magazynu Marcin Meller w rozmowie z "Twoim Imperium" rozwiał wszelkie nadzieje na zdjęcia Edyty w "Playboyu".

 

Nie było żadnych rozmów z panią Edytą Górniak i nie będzie. A kwotę... ktoś wziął sobie z sufitu. Co zabawne, żadna z gazet, która opublikowała te rewelacje nie skontaktowała się ze mną.

 

Zobaczymy czy informacje na temat sesji Gosi Andrzejewicz okażą się prawdziwe. Chociaż wolelibyśmy zobaczyć Edytą nagą na plaży, niż "żelazną dziewicę" na polu kapuścianym.

 

Janus

 

Więcej o:
Komentarze (22)
Sesji Górniak w "Playboyu" nie będzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • reki334

  Oceniono 49 razy 39

  Tak słyszałem, facet od fotoszopa powiedział, że nawet za 400 000 nie da rady.

 • synia

  Oceniono 34 razy 20

  Jak dla mnie Górniak jest niezrównoważona psychicznie!!wystarczy oglądnąc odcinek JOŚ!!Zakochana w sobie idiotka!!

 • autorytet

  Oceniono 22 razy 14

  To straszne. Wspólnie z kolegami wiele sobie obiecywaliśmy po tej sesji. Odliczaliśmy dni do ukazania się tych zdjęć. Teraz dla wielu z nas życie straciło sens.

 • wladek

  Oceniono 23 razy 13

  Chociaż wolelibyśmy zobaczyć Edytą nagą na plaży, niż "żelazną dziewicę" na polu kapuścianym. - kurcze, moze jestem niedzisiejszy, ale sensu tego zdania jakos nie moge zobaczyc

 • kamilka_22

  Oceniono 22 razy 12

  ahaha dobre dobre.
  fakt kwota jak z sufitu .;D

 • insejn

  Oceniono 20 razy 10

  no to graficy mają labę

 • aniol_stroz

  Oceniono 17 razy 7

  Chyba polubie tego Mellera;-))

 • obiektywny

  Oceniono 26 razy 6

  no baaa... Meller wreszcie przemówił ludzkim głosem, jak facet i redaktor pisma dla facetów a nie jak wykreowany goguś który się lansuje. nie rozumiem tylko metafory: Chociaż wolelibyśmy zobaczyć Edytą nagą na plaży, niż "żelazną dziewicę" na polu kapuścianym. jakie pole kapuściane? i kto by wolał ten by wolał, o gustach się nie rozmawia ale ja wolał bym na rozkładówce zobaczy 25 letnią Andrzejewicz niż dzieło grafika komputerowego który tydzień będzie siedział nad poprawieniem cellulitisu i ujędrnianiem ciała 37 letniej Górniak

 • noveen

  Oceniono 24 razy 4

  I dobrze, kto by chciał oglądać tę wariatkę xD?? Jeszcze tylko niech utną spekulacje na temat Gosi Andrzejewicz...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX