Jak oni śpiewają: Wyleciała Kazadi, a Górniak znowu się popisała!

Aktorka znana z serialu "Londyńczycy" pożegnała się z programem.

Już za dwa tygodnie odbędzie się wielki finał mistrzowskiej edycji "Jak oni śpiewają". Gwiazdy walczą o Perłowy Mikrofon i wymarzoną podróż do wybranego przez siebie miejsca na świecie. Z racji tego, że Laura Samojłowicz z powodu choroby musiała zrezygnować z programu, Joanna Liszowska uchodzi teraz za faworytkę polsatowskiego show.  Z dzisiejszego odcinka odpadła jedna z najlepszych śpiewających aktorek Patricia Kazadi.

 

W programie zostali: Krzysztof Respondek, Artur Chamski, Agnieszka Włodarczyk i Joanna Liszowska. Uczestnicy zaśpiewali oskarowe przeboje, stare polskie hity oraz wzięli udział w karaoke. Mieli w 30 sekund zdecydować jaki utwór wykonają, a później go zaśpiewać. Nie wyszło to najlepiej.  

 

Największą gwiazdą wieczoru była jak zwykle Edyta Górniak. Na głowie znowu miała afro. Z pewnością humor jej dopisywał, ponieważ ciągle się śmiała i wygłupiała. Szczyt swoich możliwości pokazała, gdy odebrała sex-telefon od Krzysztofa Ibisza i powiedziała -  "Co mam zdjąć, bo nie słyszałam?". Jakiś komentarz?

Szaza

 

Więcej o:
Komentarze (22)
Jak oni śpiewają: Wyleciała Kazadi, a Górniak znowu się popisała!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • seznam

  Oceniono 23 razy 19

  Nic nie zdejmuj Edzia. Poczekamy aż realizatorzy ciebie zdejmą. To się dopiero będzie działo.

 • ladyzgaga

  Oceniono 29 razy 15

  Lisza ma za tydzień swój ślub, tak kiedyś pisali na "Pudelku". Będzie, że aktorka zachorowała na jakąś chorobę (pewnie na świńską grypę) i że niby z przyczyn chorobowych nie może wystąpić w programie. Niezły bajer wciska nam caryca Nina IV Groźna. I tak wiadome, że Respondek jest faworyzowany.

 • jadzka

  Oceniono 27 razy 11

  zostali sami zwycięzcy tamtych edycji?? ale to oszukane jest !! specjelnie tak zrobili w finale dadzą pewnie Liszowską i Włodarczyk!

 • luki_6

  Oceniono 39 razy 9

  Kurde... kiedyś to był mój ulubiony program a teraz?! Właśnie zauważyłem jakie są przekręty w tym programie! To Laura z niewiadomych przyczyn odeszła z programu, bo dla mnie choroba nie jest wytłumaczeniem nikt normalny by nie zrezygnował! na pewno jej kazali samej odejść bo wiedzieli że ona by wygrała ! Kolejna sprawa to ciągłe faworyzowanie tego pieprzonego Respondka! No spoko podarował komuś wtedy ten samochód i nic poza tym. Jakby był on takim dobrym człowiekiem to by nie robił min jak dostaje złe oceny albo w podzięce nagrałby płytę a tak to nic nie robi! I niestety to już pewne że to on wygra ;/Nie mogę zrozumieć dlaczego Agnieszka jest zagrożona dla mnie to ona powinna wygrać bo kto inny?! Inni zabiorą kasę polecą na wycieczkę i żadnej płyty nie nagrają a Agnieszka chociaż się stara i wiem że ma w planach nagrać kolejną płytę ;) Mimo wszystko Agnieszka liczę na Ciebie że będziesz chociaż na podium ;)

 • adondetevas

  Oceniono 35 razy 9

  Agnieszka kocham ją! A Polsat oszukuje... Aga niestety odpadnie. Polsat woli lisze :(

 • beer

  Oceniono 12 razy 8

  Do lafayette - Kazadi oczywiście gra w 'Londyńczykach" angielską pielęgniarkę.

 • aksak

  Oceniono 32 razy 8

  Przecież od początku chcą by wygrał facet! Czy wy nie widzicie co robią?! Naiwni tylko twierdzą, że w JOŚ liczą się głosy ludzi. To jest manipulowany program, aż komentować się nie chce, co próbują nam wcisnąć. Może dadzą Respondkowi, bo Edzia ślini się na jego widak a jest dodatkowo ziomem Eli ze Śląska, buahaha....żenada.

 • marconi

  Oceniono 13 razy 7

  Ibisz jej powiedzial:zdejmij wreszcie swoja dupe z tego krzesla i opusc wkoncu ten program!!!

 • felicia

  Oceniono 4 razy 4

  Wielka szkoda. To była jedna z moich faworytek. No cóż pozostał Artur i Agnieszka. :) zeby tylko lisza nie wygrała...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX