Rubik się wozi, fotanna przed domem!

Może mini Wersal pod Warszawą!

Piotr Rubik nie tylko produkuje majestatyczną muzykę, on che mieszkać w królewskim stylu. Muzyk postanowił, że przed jego domem stanie fontanna. Rezydencja jest w trakcie budowy, termin ukończenia to 2011 rok. Zamieszka w nim, ze swoją młodą żoną.

 

Oczywiście Rubik o swoich planach poinformował "Fakt" żeby wiedzieli, gdzie go szukać jakby nie siedział w jednym z lanserskich miejsc. 

 

Mam mnóstwo pomysłów jak np. ogromna fontanna, bo mam piękny i duży ogród. Mój dom jest niestety bardzo drogi i jest to przykre.

 

Wybudowanie fontanny to tylko 30 tysięcy złotych, a jedno czyszczenie to 3 tysiące. Najbardziej przykre jest postrzeganie estetyki przez Piotra Rubika.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (17)
Rubik się wozi, fotanna przed domem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 30 razy 20

  Wolnoć Tomku w swoim domku. Niech sobie zrobi fontannę, ustawi krasnale, zamontuje złote klamki. Jego dom - jego twierdza.

 • lalunia11

  Oceniono 21 razy 11

  Przytoczę tu stare przysłowie "Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz".Każdy chyba ma dwie ręce i głowę na karku.Niech Rubik sobie mieszka w luksusach,bo sam na to pracował,a lenie to tylko potrafią narzekać i po zapomogi chodzić.

 • danielw19

  Oceniono 30 razy 6

  ludzie w afryce nie maja wody do picia a on sie fontanne postawi w domu.irytujace

 • grania

  Oceniono 29 razy 5

  Jest dobrym muzykiem i świetnie,jego muzyka broni się sama i dlatego nie rozumiem po co ten szum wokół jego osoby? młoda żona-niech sobie ma,dom niech go buduje,co kogo obchodzi czy będzie miał fonntannę czy przenośne WC na swojej parceli?

 • doninten

  Oceniono 3 razy 3

  I dobrze niech robi, ma pieniądze to sobie i ozłoci tą fontannę.

 • feefee

  Oceniono 23 razy 3

  cholera - rozumiem, ze ty oddalas trzy czwarte swojego pokoiku bezdomnym? Jesli tak, to pomysl, czy kolejny nie zmieści sie na twoim łożku - mogłby na nim spac, kiedy jestes w szkole.

 • judysia334

  Oceniono 14 razy 2

  warzniak i po co sie chwali?
  ludzie maja lepsze domy a nie pracują w showbznesie!:)

 • odchudzacz

  Oceniono 25 razy 1

  Fontanna to fajna rzecz. Jesli go na to stac, a przeciez stac, i do tego nikomu tych pieniedzy nie ukradl, to dlaczego nie ma sobie budowac co chce? A wy, szmaciani zazdrosnicy robcie sobie fontanne co rano. Jedyna, na jaka was stac.

 • hanna69

  Oceniono 13 razy 1

  Danielw, to leć do Afryki i zawieź trochę wody. Może uratujesz chociaż jedno dziecko od śmierci.
  Irytujący to są tacy osobnicy jak Ty, którzy cudzą forsą by chcieli rozporządzać, a zwłaszcza forsą bardzo bogatych ludzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX