Lady Borysewicz: Ni chu*a nie zapłacę!

Ochroniarz dostał od Borysewicza butelką w głowę! Chlew!

 

Dziś w "Fakcie" przeczytać mogliśmy relację menadżerki Klubu, w którym Jan Borysewicz pobił ochroniarza i rozwalił mu na głowie butelkę! 

Borysewicz oparł się o bar i zamówił butelkę 18-letniej whisky... Kiedy barman po nią sięgnął, ten właściwie wyrwał mu ją z rąk. Szybko odkręcił korek i zaczął pić prosto z butelki. Poproszony o zapłacenie zaczął wyzywać kelnerkę od kurew. "Ni chuja nie zapłacę! Wy wiecie kim jestem???"... A potem zaczął uciekać. Jeden z pracowników zagrodził mu drogę. Borysewicz zamachnął się i butelką uderzył go w głowę. Zawiadomiliśmy policję. Poszkodowany pracownik miał wczoraj składać wyjaśnienia, ale ciągle jest w szpitalu - mówi menadżerka klubu Renata Charcińska w "Fakcie"

TO NIE WSZYSTKO! Osoby, które wybrały się na pokaz zorganizowany w klubie Live informują nas, że Jan zachowywał się gorzej niż bydło psując wszystkim imprezę: 

Po najbardziej prestiżowych momentach imprezy i nudnych przemówieniach prezesów, na tle przeznaczonym do pracy paparazzich pojawił się Borysewicz osaczony symetrycznie przez dwie niekoniecznie trzeźwe Panie. Towarzystwo wtoczyło się przed obiektywy i swobodnie korzystało ze światła fleszy. Kilka minut później zainteresowanie podwiniętymi sukienkami towarzyszek Borysewicza i jego hojnie składanymi na ustach blondynki i brunetki pocałunkami spadło. Cała trójka postanowiła więc opuścić imprezę, licząc oczywiście na jakieś gratisowe gadżety. Torby z prezentami niestety się nie pojawiły, więc Borysewicz postanowił wyegzekwować należącą mu się w jego przekonaniu butelkę whisky. Gotówki oczywiście nie zaproponował barmanowi, więc o sprawiedliwość zawalczył ochroniarz. Bójka rozegrała się już na zewnątrz klubu, ale później, w szatni na piętrze większość opuszczających lokal gości spotkało ochroniarza trzymającego przy głowie lód.  

 

Więcej o:
Komentarze (15)
Lady Borysewicz: Ni chu*a nie zapłacę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • morelka

  Oceniono 33 razy 17

  Na miejscu ochroniarza wytoczylabym temu obslinialemu palantowi sprawe o naruszenie nietykalności cielesnej- i zazyczylabym sobie taka kwote, ze by ten stary dziad sie nie wyplacil!!!! moze wtedy by zmadrzal- oblesny stary fluk!

 • amadi1989

  Oceniono 15 razy 9

  odpier*ala mu już całkiem

 • 3jana

  Oceniono 12 razy 6

  on jest strasznie obleśny

 • fendi

  Oceniono 7 razy 5

  ladyzgaga dla nas to mozesz nawet byc Chuckiem Norrisem

 • ladyzgaga

  Oceniono 15 razy 5

  Psychol, powinni go zamknąć do pierdla. Myśli, że jak jest sławny, to już mu wszystko wolno. DZIAD!

 • plepla

  Oceniono 6 razy 2

  Jasiu zawsze rozrywkowy chłopak był,ale teraz to on już emeryt i jeszcze podskakuje?

 • limonka25

  Oceniono 14 razy 2

  ja też bym wytoczyła temu dziadowi sprawę sądową na miejscu tego ochroniarza

 • vilas

  Oceniono 5 razy 1

  po prostu zwykły dupek

 • fendi

  Oceniono 5 razy 1

  ladyzgaga to sie rozumiemy :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX