Mam Talent: drugi odcinek live

Kto wystąpi?

 

Drugi, półfinałowy odcinek Mam Talent przed nami. Jury znów zobaczy osiem występów, a widzowie podejmą decyzję - kogo przepuszczą do finału. Wśród uczestników znalazła się Adrianna Niewolańska (Przeczytaj koniecznie: tylko u nas - Adrianna o Mam Talent i płycie) Prezentujemy wam 8 półfinalistów. Macie już swoje typy?: 

 

 

The Beatles Revival, 

 

 

Marcin Marczewski,

 

 

Jerzy Kozłowski,

 

 

Adrianna Niewolańska,

 

 

Ryszard Bazarnik,

 

 

The Sunday Singers,

 

 

Krystian Herba

 

 

oraz Marcel i Nikodem Legunowie. 

 

 

 

Na kogo stawiacie? Głosujcie w sondażu poniżej.

Kto przejdzie do finału w drugim odcinku Mam Talent?
Więcej o:
Komentarze (29)
Mam Talent: drugi odcinek live
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lukis

  Oceniono 31 razy 17

  Na castingach oczarowali mnie Legunowie, Adrianna i Bazarnik. ale na live wszystko może się odwrócić co pokazał pierwszy odcinek na żywo. Niech wygra najlepszy! :)

 • nanda_devi

  Oceniono 12 razy 8

  Ryszard Bazarnik jest strasznie sympatyczny i taki szczery, ale niestety za mało medialny i to go może zgubić. Legunowie wcale nie fałszują, nie wiem skąd w ogóle taki pomysł. Kolega spod spodu nie potrafi docenić sztuki. Może sam jest wykastrowany? Adrianna też fajnie śpiewa i mam nadzieję, że jej się uda.

 • nie.wiem

  Oceniono 18 razy 8

  Legunowie oczywiscie:) nie wierze ze nie przejda:) beatlesi mi sie podobaja ale chyba nie maja szans....:)

 • sarna23

  Oceniono 22 razy 8

  a ja jestem za Bazarnikiem... Trzeba bardzo mocno kochać to co się robi i muzyke aby wymyślać instrumenty... a te garnki na których grał to tego znów raczej nie pokaże..pokaże moze cos innego..okaze sie...

 • nighty_amy

  Oceniono 6 razy 6

  Niestety, moi ulubieńcy (Marcin Marczewski i Ryszard Bazarnik) raczej nie mają szans na przejście tego odcinka, za duża konkurencja. Napewno Marcel i Nikodem przejdzie, tydzień temu był powiedziała że Adrianna przejdzie, ale po tym jak wywali Dębka, to już sama nie wiem.

 • isia93

  Oceniono 18 razy 6

  Ja jestem za braćmi Legun oraz The Beatles Revival. Oby im się udało oczarować dzisiaj jury :)

 • cholera

  Oceniono 6 razy 4


  doladujfree: spieprzaj sieroto, zasmiecasz a i tak nikt w te linki nie wchodzi. Ludzie tylko minusuja zeby nie bylo widac TEGO twojego nedznego SPAMU.

 • miqusia

  Oceniono 28 razy 4

  nawet się nie spodziewałam, że aż tyle osób stawia też na moich faworytów tego odcinku. bracia robią coś z głosem, aczkolwiek na tyle innego, że piękniejszego ; )

 • poppy

  Oceniono 11 razy 3

  ja bd dzisiaj wspierać sms'ami braci LEGUN!
  podczas oglądania ich występu na castingach ciary mnie przeszły i żeby to raz! o i jeszcze trzymam kciuki za Beatles Revival ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX