"Mam talent" oglądało 6 mln osób! Zobacz występy uczestników!

Nie oglądaliście pierwszego półfinału "Mam talent". Mamy dla was małą niespodziankę...

Producenci "Mam talent" doskonale wiedzą jak zrobić szum wokół programu i przyciągnąć widzów przed telewizory. Przed pierwszym półfinałowym odcinkiem show wypuścili do mediów informacje o ewentualnym przywróceniu do programu Kasi Popowskiej i Kasia Sawczuk, które w drugim etapie zostały odrzucone przez jurorów.

 

Wiązałoby się to ze złamanie regulaminu programu. Ostatecznie producenci nie ulegli internautom, którzy apelowali o danie uczestniczkom kolejnej szansy. Cała "afera" była opisywana przez różne gazety. Efekt? Sobotni odcinek "Mam talent" obejrzało aż 6 milionów osób. To o milion więcej niż widownia poprzedniego odcinka. 

 

Oto występy kilku sobotnich półfinalistów. Mateusz Dembek:

 

 

Kaczorex:

 

 

 

Jadzia i Dominika:

 


 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (10)
"Mam talent" oglądało 6 mln osób! Zobacz występy uczestników!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lukis

  Oceniono 76 razy 50

  MAM TALENT to świetny program, nic dziwnego, że ma tak dobrą oglądalność. :)

 • nina852

  Oceniono 51 razy 43

  Wiktoria w sobotę spaliła piosenę- tylko przez to że chciała się popisać

 • reki334

  Oceniono 70 razy 40

  TVN ma znajomości w Youtube, kasują jak leci.

 • severian

  Oceniono 14 razy 8

  No to teraz przerwy reklamowe będą o 5 min. dłuższe

 • kaka_1993

  Oceniono 12 razy 6

  Kaczorex ma wygrac! mmm:D

 • rosalie_92

  Oceniono 24 razy 6

  myślicie (plotek), że tylko dlatego tylu ludzi to oglądało?? nie sądzę. To po prostu świetny program, pozwalający wybić się zwykłym ludziom, dający im szansę na zaistnienie i spełnienie marzeń a nie tak jak inne programy które jedynie co dają to dorabianie do pensji "biednych" i "sławnych" gwiazdek ;]---> Właśnie dlatego ten program (MT) zyskał taką a nie inna popularność..przypomnijmy sobie np IDOLA... czy on też nie miał podobnej popularności??

 • artur.b.logan

  Oceniono 55 razy 5

  6 mln TVN + 4 mln TVP1 + 2,5 mln Polsat + 2,1 mln TVP2=14,6 mln widzów. Ludzie czy Wy nie macie co robić w sobotnie wieczory???

 • mildyner

  Oceniono 21 razy -3

  reki334- racja jeszcze niedawno temu oglądałem występ mc jessona na tubersie a 5 minut potem- bach! tvn zgłosił prawa autorskie. a tak ogólnie, to bracia legunowie nie powinni przejść, bo są znani na całym świecie i jeszcze startują po 100 tysięcy euro, jakby im mało było.

 • bigbear

  Oceniono 19 razy -11

  A ja w tym czasie oglądałem Salo... Pier Paolo Passoliniego. A potem Wielkie Żarcie Ferreriego. Jeżeli już mam spędzać czas przed TiVi, to niech to nie będzie czas zmarnowany na bylejakość przetykaną reklamowym syfilisem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX