Nosowska kopiuje Ramonę Rey?!

Posłuchajcie i oceńcie sami!

Ramona Rey od kilku lat wypracowuje własny niepowtarzalny styl. Sposób śpiewania, jaki sobie wymyśliła wiele osób drażni, ale nie można zaprzeczyć, że jest on bardzo oryginalny. Nikt inny nie śpiewał w ten sposób, aż do niedawna...

 

W tytułowej piosence z najnowszej płyty zespołu Hey "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" Kasia Nosowska śpiewa zupełnie, jak Ramona. Oczywiście nie ma tu mowy o plagiacie, lecz o ewidentnym zapożyczeniu stylu, sposobu śpiewania, naśladowaniu barwy młodszej koleżanki.

Moim zdaniem Nosowska zrobiła to absolutnie świadomie. Ciężko pracowaliśmy z Ramoną przez wiele lat, by stworzyć nowy styl śpiewania, a ona wzięła to gotowe ot tak. Nie mam nic przeciwko temu pod warunkiem, że się do tego przyzna. Wcale nie pomniejszy to jej zasług przed muzyką, a nawet będzie to w dobrym guście oraz rzeczą niespotykaną w branży - mówi Igor Czerniawski, producent płyt Ramony Rey.

Podobieństwo zauważyli nawet zagorzali fani grupy Hey, którzy napisali o tym na forum zespołu.

 

Pikanterii dodaje fakt, że Nosowska, tak samo jak Rey, urodziła się 30 sierpnia (oczywiście kilka lat wcześniej!). Jak widać, Kasia ma z Ramoną więcej wspólnego, niż myśleliśmy...

 

Posłuchajcie zestawienia piosenki "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" z wcześniejszymi dokonaniami Ramony Rey. Czy rzeczywiście Nosowska inspiruje się młodszą koleżanką?

 

Hey "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" vs Ramona Rey "Zanim słońce wstanie"

 

 

 

 

 

Hey "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" vs Ramona Rey "Lubię Cię"

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (26)
Nosowska kopiuje Ramonę Rey?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • calella

  Oceniono 32 razy 12

  W moim odczuciu to co zostało napisane jest przesadne czy ktoś znów chce wylansować młody wokal na autorytecie Nosowskiej i sztucznie nakręconej aferze koperkowej...

 • arturooo

  Oceniono 28 razy 10

  więc Nosowska zżyna? A pamiętacie jak kiedyś była taka akcja, że zaje...bała... od kogoś jakiś wiersz i podpisała, że to jej??? jakiś koleś ze stanów to był, czy coś. hmmmmm

 • feefee

  Oceniono 59 razy 9

  "Nowy sposób śpiewania"? Bzdury! Tania i nie dorastajaca do pięt Nosowskiej piosenkareczka probuje wywolać trochę zamieszania wokół siebie. Moze Nosowskiej najwyżej buty czyścić.

 • tribute

  Oceniono 15 razy 9

  pewnie zaraz zaczną tu ze sobą dyskutować fani Nosowskiej i Fani Ramony... ale zacznijmy od tego, że na forum fani Nosowskiej naprawdę zauważyli to podobieństwo :)

 • margo188

  Oceniono 25 razy 9

  bardzo sobie cenie obie panie, uważam, że obie są interesujące i oryginalne. ale jakoś twórczość Ramony nigdy nie kojarzyła mi się z Nosowską, a teraz piosenka "Miłość! Uwaga!..." na serio podobna jest do Ramony.

 • eko

  Oceniono 24 razy 8

  Jakie podobieństwo?!

 • zixac

  Oceniono 25 razy 7

  moze od razu niech Ramona oskarzy Nosowska, ze wydaje glos przy uzyciu strun glosowych. Najwyrazniej Kasia powinna spiewac kolanem, albo co najmniej pępkiem.

 • bruneta

  Oceniono 26 razy 6

  kasiunia nigdy nie kopiuje niogo

 • margo188

  Oceniono 28 razy 6

  uważam, że każdy może się indpirować każdym i to powinno Ramonie schlebiać, że Nosowska śpiewa tak jak ona :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX