Dziecko Alicji i Colina będzie miało na imię Henry Tadeusz

Dobrze, że nie kombinowali z jakiś udziwnionym Sparrowem, Madoxem czy Brooklynem. Amerykańskie portale gratulują i chcę żeby dalej p***** piękną Polkę.

Koniec spekulacji na temat imienia dziecka Alicji Bachledy Curuś i Colina Farrella. PAP podał informację, że chłopczyk będzie miał na imię Henry Tadeusz. Pierwsza część jest pewnie pomysłem ojca, a druga to ukłon aktorki w stronę polskiej tradycji

 

Dobrze, że nie próbowali wyróżnić swojego dziecka z tłumu nadając mu dziwaczne imię. Hollywood roi się od różnych Maddoxów, Parisek, Brooklynów czy Inspectorów.

 

Przeglądając amerykańskie portale natrafiłiśmy na ciekawy wpis na stronie Dlisted.com. Autor notkę o imieniu dziecka Alicji i Colina kończy takim myślą.

 

Colin and Alicja met while filming a movie together. Two seconds later, Colin threw a jizz ball her way and she got knocked up. At this rate, Colin will have 6 kiddies and just as many baby mamas by the time he's 40. Keep fucking that chicken, Colin!
Colin i Alicja poznali się podczas kręcenia filmu. Dwie sekundy później, Colin wytrysnął, a ona została trafiona. W tym tempie, Colin będzie miał szóstkę dzieci i tyle samo mamusiek przed czterdziestką. Pieprz dalej tę laskę Colin!

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (24)
Dziecko Alicji i Colina będzie miało na imię Henry Tadeusz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • krzysztofek

  Oceniono 36 razy 34

  Ładnie! Bałem się, że mogło to być imię COALICJA :)

 • fendi

  Oceniono 37 razy 31

  no no no ale bez wulgaryzmow tutaj prosze, nieladnie tak przy niedzieli :)

 • 88aga88

  Oceniono 32 razy 22

  To co napisali jest żałosne.. ale przynajmniej wiem że nie tylko polskie portale są takie zgryźliwe:D

 • hanna69

  Oceniono 27 razy 21

  Pażdziochu, Tadeusz nie jest "wieśniackim" imieniem. Nigdy to imię nie było wieśniackie.
  Współcześnie imiona "wieśniackie" to te wyszukane - Angela, Fabienne, Viviennette, Nicole itp. Z całym szacunkiem dla osób o tych imionach!

 • macanna

  Oceniono 47 razy 21

  Heniu i Tadziu - bardzo ladnie i swojsko.Niechaj rosnie na pocieche rodzicom!!!!

 • apotamkin

  Oceniono 27 razy 19

  a mnie tam kręci ten pan za nimi ;p

 • jessunia

  Oceniono 22 razy 16

  zaskoczyli mnie tym Tadeuszem ale nawet pozytywnie:)

 • mykos

  Oceniono 32 razy 16

  Normalne imiona i dobrze bo niektórym pseodo gwiazdą to wali na dekiel jak wybierają imiona swoim pociechą .A ten cytat jest typowo amerykański durny i bezsensu

 • aelgoog

  Oceniono 25 razy 13

  Cała Polska podnieca się faktem iż ABC robi światową karierę i prawdziwa duma rozpiera nasz naród... szkoda tylko, że dziewczyna jest znana z tego, że została zapłodniona przez sławnego aktora tuż po tym jak ją poznał, a nie z filmów w jakich brała udział

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX