Żona Orłosia chce od niego MILION ZŁOTYCH

Żąda wyższych alimentów. Ale żeby od razu bańkę?

 

Se.pl prześledził rozprawę sądową między Maciejem Orłosiem, a jego byłą żoną Ewą. Jak informowaliśmy jakiś czas temu była Orłosia ubolewała, że dostaje tylko 5 tysięcy miesięcznie na dzieci. 

 

Na rozprawie Ewa Orłoś oświadczyła, że skrupulatnie policzyła pieniążki, których Maciek nie chciał jej dawać i od 2005 roku wyszło jej 900 tysięcy złotych! Do tego żąda z 5 tysięcy miesięcznie aż 20 tysięcy. 

 

Rozumiemy rozżalenie pani Ewy, nawet byliśmy skorzy przyznać jej rację, ale takie sumy są z kosmosu. Nie oszukujmy się Orłoś to nie Wojewódzki i milionów to on raczej nie ma. Sam Maciek jest ZSZOKOWANY żądaniami byłem żony: 

Dzisiaj były zeznania obu stron - stara się mówić spokojnym głosem. - Właśnie na sali dowiedziałem się, że tamta strona żąda zaległej kwoty 900 tys. zł i miesięcznie 20 tysięcy. Dla mnie to jest nie do wypełnienia. Musiałbym wygrać w totolotka - kręci głową z niedowierzaniem. - Nie zarabiam źle, ale moje zarobki są niestałe. Ostatnio w telewizji obniżono mi wynagrodzenie o 25 procent. Niestety, nie jestem na liście 100 najbogatszych Polaków/se.pl
Więcej o:
Komentarze (16)
Żona Orłosia chce od niego MILION ZŁOTYCH
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pielja

  Oceniono 55 razy 11

  No, ciekawe, czy dalej wszyscy będą bronić "Pani Żony". Jakoś nie słychać, żeby to dzieci Pana Orłosia upominały się o jakieś pieniądze... a przecież są dorosłe. Widocznie nie taki Pan Orłoś straszny, jak go żona maluje...

 • dm

  Oceniono 40 razy 10

  ludziska co Wy? Nie wiecie co to jest stwardnienie rozsiane i ile kosztuje miesięczne leczenie? Orłoś ją porzucił w chorobie dla innej. Jesteście okrutni w ocenach, he

 • agi22

  Oceniono 25 razy 9

  Jakiś czas temu na innym portalu plotkarski pisali,że była żona Orłosia od paru lat dostaje 2 tys. zł,alimentów i wystąpiła z wnioskiem do sądu o podwyższenie tej stawki. Więc lepiej nie wierzyć w takie informacje wyssane z palca, bo nawet nie wiadomo czy są prawdziwe!

 • marconi

  Oceniono 14 razy 6

  Niech mi ktos teraz powie ze kobiety to nie materialistki...Dla nich najlepsza cecha u mezczyzny to jego gruby portfel.Zalosne ale prawdziwe....niestety.

 • beer

  Oceniono 12 razy 6

  Zawsze żąda się najwyższej stawki,a rolą sądu jest ocena czy jest to możliwe.Nie podniecajcie się tak tym milionem.

 • dm

  Oceniono 45 razy 3

  Ona ma stwardnienie rozsiane. A po 40 roku życia w naszym kraju już nie przysługuje leczenie. Ona potrzebuje tę kasę aby wydłużyć sobie życie.

 • gagula

  Oceniono 46 razy 2

  Głupia baba znowu bez przesady:P

 • rosomak

  Oceniono 27 razy -1

  Niech sie baba do roboty wezmie jak jej 5000 malo.

 • mr_erekcja

  Oceniono 29 razy -5

  tylko 5000... skandal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX