Płytę Chylińskiej kupują dresiarze?

Tydzień po premierze "Mordern Rocking" wiemy jak sprzedaje się krążek i kto kupuje dzieło Agnieszki.

 

Agnieszka Chylińska , sorry - Lady Aga ma powody do świętowania. Jej solowa płyta "Modern Rocking" sprzedaje się fantastycznie. Już w pierwszy dzień uzyskała status "Złotej Płyty". Potwierdza to Oficjalna Lista Sprzedaży, gdzie płyta Chylińskiej zajmuje PIERWSZE MIEJSCE. Jest najchętniej kupowanym krążkiem wśród 50. Kto kupuje płyty Lady Agi?

 

 

Zapytaliśmy w jednym z warszawskich sklepów muzycznych o sprzedaż płyty Agnieszki Chylińskiej. Jak mówi osoba, która tam pracuje w ciągu ciągu 6 dni sprzedała się połowa z zamówionych płyt. Na pytanie, kto najczęściej po nowy krążek rockmanki przychodzi usłyszeliśmy - "drechy".

 

 

Nowy target Agnieszki:

 

 

 

 

 Mrock

 

Więcej o:
Komentarze (12)
Płytę Chylińskiej kupują dresiarze?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • adiva

  Oceniono 67 razy 53

  No i ???? Nie rozumiem oburzenia.Wcześniej najczęściej jej płyty kupowały dzieci w glanach a teraz dzieci w dresach.Zmieniła rodzaj muzyki to i fani się zmienili.No chyba, że mamy sie śmiać z samego pojawienia sie słowa "dresiarze"...Tak samo to wartościowa informacja jak ta o Paris i jej dyniach o_O

 • prawdziwygostek

  Oceniono 73 razy 33

  Ale bzdet! to nie prawda, ze ta płyta jest dla drechów - drechy słuchają tandety - bezdennie głupiej vixy! Nowa Chylińska nie jest dla nich! to świetnie wyprodukowana i zaśpiewana płyta... klubowa. Oby więcej takiej muzyki - myślę, że klasycy gatunku mogli by pozazdrościć Chylińskiej dobrego wstrzelenia się w rynek. Nikt nie psioczy na Madonnę, że korzysta z koniunktury! a może własnie ją tworzy. Czepianie dla czepiania! ot, aby napisać bzdurny art. Osobiście gratuluję Chylińskiej udanej metamorfozy - to świadczy o jej rozwoju. Nie można być wiecznie pomrocznym nastolatkiem - niech tę lukę zapełnią nowi (np Farna)

 • zmp

  Oceniono 56 razy 30

  To się autor notki wykazał. Brawo. Po prostu perfekcyjna analiza targetu. Dodanie zdjecia podnosi wiarygodność autora. Tylko dlaczego jeden z panowie mają w ręku piwo a nie plytę ?? Brakło odwagi żeby sfotografować paru dresów z płytą?? Czy może tak było łatwiej?

 • wladek

  Oceniono 20 razy 14

  ten artykul burzy moj swiatopoglad, nie wiem juz, co o tym myslec

 • kirkonline

  Oceniono 18 razy 10

  oj tam sie czepiacie ważne że się sprzedaje

 • mr.gaga

  Oceniono 40 razy 6

  bzdury,bzdury,bzdury.ja mam te plyte i ma moja mama.ma ja 4 mojich znajomych.plyta jest super.i nie obrazajcie ludzi.

 • paskuda

  Oceniono 11 razy 3

  Jeden sprzedawca, w jednym sklepie! rzeczywiście wiarygodne i miarodajne informacje na temat kupujących płytę A.Ch.

 • jackyll

  Oceniono 30 razy 2

  No nie powiem - drechy i kibole to zajefajny target - a jak sie bawia na koncertach? Starczy krzyknąc ze sceny: "Wiecie k.rwa co macie z nim zrobić? tak kończa frajerzy!" - i zabawa sie kręci na całego :) Gratuluje Chylińska, gratuluje! Toć to chyba awans społeczny?

 • littlerock

  Oceniono 17 razy 1

  Przecież to proste, że rewelacje, że ta płyta dobrze się sprzedaje to manipulacja wytwórni, żeby pokazać ludziom,że skoro inni kupują znaczy że jest dobra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX