"Fakt" zaprasza do świata agenta Tomka!

Kogoś jeszcze interesuje jak jeździł porsche, co jadł, gdzie mieszkał i dlaczego na londyńskiej wizytówce miał telefon do Egiptu?

Od kilku tygodni poznajemy kolejne szczegóły z barwnego życia i działalności agenta Tomka. Wiemy, że osoba która wkopała Weronikę Marczuk-Pazurę wymiotuje po alkoholu i lubi się popisywać kasą. Dzisiejszy "Fakt" przyniósł kolejną porcję szczegółów ze świata Tomasz Małeckiego.

 

Zapraszamy do świata agenta Tomka!

 

Dziennikarze tabloidu znaleźli słynny apartamentowiec w którym mieszkał Tomasz Małecki. Udało się im porozmawiać z jego byłym znajomym, który uraczył dykteryjkami ze słodkiego życia agenta.

 

Po świecie Małeckiego oprowadzał Jan J., osoba, która pośredniczyła we sprzedaży domu w Kazimierzu

 

Apartament agenta: 

 

Mieszkanie było urządzone luksusowo. Dwa duże pokoje, balkon, drogie meble. W mieszkaniu nie było żadnych jego zdjęć, ani rodziny ani znajomych. Ale on wmawiał mi, że jest sierotą, dziewczyna go rzuciła, a znajomych ma w Krakowie, skąd jak twierdził, pochodzi. 

 

Interesy agenta:

 

Opowiadał, że ma firmę w Anglii. Pokazywał nawet swoją wizytówkę z jej adresem w Londynie. Mówił, że buduje hotele w Chorwacji i Austrii.

 

Wpadka roku! Na wizytówce londyńskiej firmy Małeckiego Estate Managment Poland Limited jest telefon kierunkowy do Egiptu. Widocznie nikomu nie chciało się sprawdzić. Agent mógł wpaść na takiej głupocie.

 

Nawyki agenta:

 

... twierdził, że uwielbia sushi, bo to było moje ulubione danie. Jeździł bardzo szybko, nawet po mieście. Na trasie ponad 200 km/h. Nie przejmował się przy tym fotoradarami. Zwalniał tylko, jak zwracałem mu uwagę.

 

Taka brawura i łamanie prawa też było wpisane w rolę agenta? Za mandaty z fotoradarów zapłacimy my?

 

Janus 

Więcej o:
Komentarze (4)
"Fakt" zaprasza do świata agenta Tomka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • silenna21

  Oceniono 17 razy 11

  śmieszne jest to, że niektorzy uważają za bohatera człowieka który sam zachowywał się jak przestępca. Bo chyba nakłanianie do przestępstwa też jest przestępstwem, no nie??
  Człowiek szastał naszą forsą na prawo i lewo, czarując naiwne kobitki i namawiając , żeby złamały prawo. Sam przy tym zwyczajnie je łamiąc. Jeśli ktoś tego nie widzi to jest wcale nie mniej naiwny od tych kobiet..

 • hotmaro

  Oceniono 11 razy -1

  śmieszny ten kraj, ludzie który ujawniają afery pokazują społeczeństwu kto łamie prawo to ich sie karze.....
  No chyba wiadomo że z bezdomnym Pani Weronika by sie nie umawiała fura skóra komóra musi być

 • tutsgo

  Oceniono 2 razy -2

  no.... tutsgo.com

 • stasieq

  Oceniono 6 razy -2

  ja tam uważam że te 'kobitki' same się mu narzucały bo myślały że ma te kase i im ją da-rozpustnice i tyle. Agenta podziwiam i wybrałbym go na pana premiera bo ma ładny uśmiech więc się nadaje. No i należy do partii PO a to duży atut u wyborców -bez jaj, jak ja?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX