Martyna Wojciechowska pokazała piersi w tv

martyna Wojciechowska/Plejada.pl

martyna Wojciechowska/Plejada.pl (martyna Wojciechowska/Plejada.pl)

Martyna w swym programie nie boi się niczego. "Kobieta na krańcu świata" jest skierowana do płci pięknej, ale i panowie znajdą coś dla siebie.

 

Wojciechowska w ostatnim odcinku wybrała się do Namibii do wioski Himba, aby uczestniczyć w weselu. Podczas nagrywania programu mieszkanki Himba bardzo polubiły Martynę i zaufały jej na tyle, by potraktować ją jak "swoją". Na dowód tego kobiety z plemienia postanowiły przeistoczyć Martynę w jedną z nich smarując ją zjełczałym masłem z ochrą oraz ubierając jedynie w skórzaną spódniczkę!

 

Co prawda Martyna nie chciała zdjąć stanika, co wprowadzało niepokój wśród mieszkanek plemienia, ale Polka nie miała wyjścia - musiała pozbyć się górnej części bielizny. 

 

 

 

Polecamy program Martyny Wojciechowskiej - tam nie występują gwiazdy, nikt nie tańczy na lodzie. I to jest najpiękniejsze. 

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (39)
Martyna Wojciechowska pokazała piersi w tv
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vernic

  Oceniono 88 razy 58

  Program jak do tej pory świetny!!! Odcinki o zapaśniczce Carmen bardzo mi się podobały. Kiedy zapaśniczka została na ringu i poza nim pobita przez mężczyzn Martyna płakała i ja też:) Dla takich programów warto siadać przed telewizorem.

 • mad74

  Oceniono 58 razy 36

  super program! dawno nie oglądałam tak przygotowanego programu, tak szokujący, ale jak prawdziwy!!! drastyczny, taki jak drastyczny jest świat, w którym żyjemy!!!

 • patiiii978

  Oceniono 61 razy 33

  SUPER PROGRAM!!

 • proboscis

  Oceniono 58 razy 32

  Ona jest świetna. Nie zmanierowana telewizją i sławą. Byłam poruszona, kiedy Martyna (w odcinku z zapaśniczką Carmen) ze łzami w oczach złościła się na faceta, który bezlitośnie traktował Carmen. VIENIA napisała piękne słowa.

 • vienia

  Oceniono 54 razy 30

  Nie przepadałam za Martyną ale reportaż o zapaśniczce Carmen obejrzałam i komentarza Martyny wysłuchałam.Moja reakcja była taka ,że inaczej spojrzałam na jej pracę i na jej osobowość.Postępowanie Martyny oceniłam w kategoriach etycznych b.wysoko.Jej łzy i łzy Carmen spowodowały,że ja z moją córką również popłakałyśmy się z bezsilnej złości na zastany porządek społeczny etc.

 • vanessaaa

  Oceniono 54 razy 30

  martna to prawdziwa kobieta. przynajmniej nie sprzedaje się bez pasji.

 • wibrator

  Oceniono 52 razy 30

  No ja też bym czuł niepokój gdyby nie chciała zdjąć stanika...

 • mrock

  Oceniono 43 razy 27

  opetany chyba źle oglądałeś - Martyna zdjeła stanik podczas programu, reszty nie pokazali, bo nie ta pora. Zanim skrytykujesz to dowiedz się dokładnie.

 • grzesioo

  Oceniono 51 razy 23

  Czym się różnią piersi Martyny Wojciechowskiej od piersi innej kobiety że aż piszą o nich na Plotku? Są idealnie idealnie? A może wyjątkowo odrażające? Przecież Martyna pokazała cycki już dawno w Playboyu. Czym się ekscytować?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX