Agent Tomek jest już sławny na świecie

Weronika Marczuk Pazura też. Co o nich napisali za granicą?

Temat Polski rzadko pojawi się w mediach zagranicznych, zazwyczaj tylko przy okazji wyborów, albo wizyt głów państwa. Tym razem zagościliśmy z powodu największego celebryty IV RP agenta Tomka.

 

Portal dziennika "The Times" opisał historię znajomości Weroniki Marczuk-Pazury i Tomasza Małeckiego. News nosi piękny tytuł "Poland rocked by unmasking of top anti-corruption agent" (Polska zszokowana po zdemaskowaniu najważniejszego agenta antykorupcyjnego).

 

Dziennikarze opisali Tomasz Małeckiego jako faceta który ma porsche cayenne, harleya davidsona, korzysta z platynowych kard kredytowych, uśmiecha się pięknymi białymi zębami i podrywa kobiety jak 007.

 

Autorzy tekstu podziwiają umiejętności agenta Tomka i to jak podszedł Weronikę Marczuk-Pazurę (może być dumna jej zdjęcie ozdobiło artykuł na stronie timesonline.com). W newsie nazwano ją curvaceous (kształtna i w typie Bonda).

 

W tekście jest też informacja o innych akcjach Małeckiego, próbie zasadzki na Aleksandra i Jolantę Kwaśniewskich i uwiedzeniu posłanki Sawickiej.

 

O Tomaszu Małeckim musi powstać film i to jak najszybciej zanim podkupi go nam Hollywood.

 

 

 

Zobacz pod tym linkiem jak Nelli Rokita udaje VIP-a.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (17)
Agent Tomek jest już sławny na świecie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anegdota

  Oceniono 64 razy 44

  ehhhhh, dlaczego Polska nie może zasłynąć prawdziwymi osiągnięciami, sukcesami? o naszym kraju jest głośno tylko w tedy, gdy wyjdzie na jaw jakaś afera albo kompromitacja:(

 • morelka

  Oceniono 63 razy 37

  Bym sie wcale nie zdziwila, gdyby Weronika naslala jakichs ukrainskich zbirow na tego "Tomcia" zeby mu dupe przetrzepali hihi..

 • proboscis

  Oceniono 49 razy 21

  Super! Nie ma to, jak szpecenie Polski na całym swiecie... Gdybym była powiedzmy takim Amerykaninem to pomyślałabym tak "Cholera, co to za kraj! Curusiowa pcha sie do łóżka sławnego i bogatego, Miko pisze na blogu nieprzyzwoite rzeczy, polak bije Leone Lewis na lotnisku, ufo- Kaczyńscy, oraz afera z agentem Tomkiem- ŻENADA! Zgadzam się z "Anegdota"

 • turbodymoman

  Oceniono 24 razy 18

  Jak tak dalej pójdzie Pan Tomek wygryzie Daniela Craiga. Ten czarny włos, ta seksi oponka wokół brzuszka i boczków- to będzie nasz słowiański hit na miarę porucznika Borewicza!

 • opetany

  Oceniono 11 razy 9

  cała Ukraina też o tym trąbi.. ;]

 • meeeeeee

  Oceniono 10 razy 6

  ponoć już powstaje film Psy-3 w ktorym Czarek i Boguś tropią agenta Tomka .. podobno w rolę Tomka ma się wcielić niejaki Ącki - specjalita od wkręcania ..

 • mor

  Oceniono 15 razy 5

  :o)

 • wysuszek

  Oceniono 14 razy 4

  to nie jest tak ze obcokrajowca Polska kojazy sie tylko z tym co zle. mieszkam za granica i naprawde cenia tu a polakow

 • mr.gaga

  Oceniono 5 razy 3

  o jezu nic sie nie dzialo to napisali.a wy juz heca

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX