To Marczuk-Pazura korumpowała agenta

Szef CBA ujawnia szczegóły akcji. Propozycja wyszła ze strony celebrytki. Jak do tego doszło?

Mariusz Kamiński były szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w magazynie "24 godziny" wyjaśnił kulisy akcji związanej z Weroniką Marczuk-Pazurą

 

Z jego relacji wynika, że wina Weroniki jest bezdyskusyjna. Co więcej czynią z niej inicjatorkę całego korupcji. Kamiński wyjaśnił, że celebrytka nie była objęta jakimkolwiek śledztwem, a jej sprawa wynikła przypadkowo.

 

W ogóle nie była rozpracowywana przez CBA. Zaczęła składać propozycje przestępcze osobie, którą uważała za młodego przedsiębiorcę, którym był agent pod przykryciem działający w środowisku przedsiębiorców. Chodziło o przestępczą prywatyzację konkretnego przedsiębiorstwa, którego szefa znała. W wyniku tych działań zostali oboje ujęci.  

 

To Weronika zaproponowała agentowi Tomkowi przetarg, a nie agent Tomek jej. 

 

W świetle tych zeznań śmieszy program "Teraz my", w którym Weronika przedstawiła się jako ofiara, a producenci przedstawili Tomasza Małeckiego jako rzygającego agenta.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (9)
To Marczuk-Pazura korumpowała agenta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rewizjon

  Oceniono 35 razy 5

  sucz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • reki334

  Oceniono 1 raz 1

  to na YouTube szukajcie, dobre

 • reki334

  Oceniono 1 raz 1

  "Agent Tomasz" - autor Łukasz Błąd

 • dziwaczek

  Oceniono 35 razy 1

  w takim świetle czy w innym świetle. każdy ma prawo podać swoją wersje, a fakty są takie,że teraz obie strony się bronią i chcą wybielić. cba przesadziło z ta akcja i chyba wreszcie zaczelo to zauwac.ale jesli sie blizej przyjrzec tej wypowiedzi to mozna dojsc do ciekawych wnioskow. jesli oni sie nie spotykali w zwiazku ze sledztwem tylko z prywatnych ciagot agenta, to moze to byla zemsta:D bo dostal kosza. ode mnie tez by dostal, zeby rzygac po 1piwie?? to tylko pisowsscy agenci tak maja.i jak nie sledztwo to na co on wydawal nasza-publiczna kase??

 • celtic

  Oceniono 2 razy 0

  Marczuk skorumpowana gwiazdeczko na 10 lat pod cele !!!

 • seznam

  Oceniono 8 razy -2

  a ja rzygam na obie strony.

 • katharina84

  Oceniono 5 razy -3

  Skoro w ogóle nie była rozpracowywana przez CBA to co robił z nią na rozmowie agent podszywający się za przedsiębiorce? Jestem zdecydowanie po jej stronie.

 • megaxs

  Oceniono 35 razy -3

  Dziwkę na 10 lat ciężkich robót skazać i niech wyrok odsiaduje w jakimś łagrze na ukrainie.

 • arania

  Oceniono 19 razy -13

  A JA ZAPRASZAM NA FILMIK ŻONA AGENTA TOMASZA APELUJE ZOBACZ LINK TU NA MOIM PROFILU STEGO TO JUZ JAJA SĄ JAK KIT POZDRAWIAM ARANIA Arania Łowca Gwiazd Polish Internet Star

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX