Agent Tomek nie sypiał z kobietami służbowo!

CBA nie ponosi ewentualnych kosztów alimentacyjnych. Że co?!

 

Z dnia na dzień dowiadujemy się więcej o działalność Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Przerażające informacje o agencie Tomku sprawiają, że wyłania nam się patologiczny obraz instytucji jaką jest CBA. 

 

Dzisiejszy efakt.pl donosi , że Tomasz Małecki uwodził kobiety, którymi było zainteresowane CBA, ale nie posuwał się dalej niż uwodzenie. Krótko pisząc - nie sypiał z podejrzanymi. Skąd efakt.pl ma takie informacje? Uwaga - z CBA:

W zakresie obowiązków funkcjonariuszy nie ma stosunków seksualnych z osobami będącymi w zainteresowaniu CBA - efakt.pl dowiedział się w biurze CBA.

Ale to jeszcze nic. Tłumaczenie biura CBA z "braku potrzeby zaciągania podejrzanych do łóżka" jest jeszcze bardziej odrażające: 

Biuro nie ponosi odpowiedzialności "za ewentualne pozwy alimentacyjne, wynikające z działalności jego agentów" - informuje biuro CBA serwis efakt.pl.

Okazuje się, że nie tylko agent Tomek odstępuje od normy, ale także całe CBA. Aby dojść do wniosków, że w razie czego, za alimenty się nie płaci, trzeba najpierw o tym porozmawiać podczas ustalania szczegółów działania agentów. Okropne. 

 

Mrock

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Agent Tomek nie sypiał z kobietami służbowo!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • minijack

  Oceniono 96 razy 30


  Żenujący poziom artykuliku. Pompatyczny. Nieskładny. Wyciągnięte wnioski wyśmiałby każdy, kto nie stoi na bakier z prawami logiki.
  Słownictwo w nim użyte jest zupełnie nieadekwatne do rangi sytuacji. Z drugiej strony przypuszczam, że dla redaktorzyn z Plotka, kupno brzydkich butów przez Kasię Cichopek byłby równie "przerażający", "odrażający" i "okropny" jak struktury CBA.
  Radzę nie zapominać o swojej pozycji. Portal zajmujący się podawaniem idiotycznych informacji na temat tzw. "sław" nie powinien się silić na opiniotwórcze artykuliki.
  Być może Plotek posłałby całe CBA do stu diabłów, bo w końcu funkcjonariusze biura zrobili przykrość biednej, naiwnej Ukraince. Jednak ja chcę, aby w moim państwie złodzieje byli łapani, a korupcja była karalna. Niezależnie od tego ile łez zostanie wylanych przed kamerami.

 • silenna21

  Oceniono 71 razy 25

  Ja widzę różnicę między łapaniem złodzieja, a długofalowym nakłanianiem do przestępstwa po to by uczynić z wybranej osoby złodzieja. To jest chore. Takim sposobem złodzieja można zrobić prawie z każdego.

 • morelka

  Oceniono 14 razy 6

  JUZ PRZESTANCIE PISAC O TYM DEBILU!

 • lobo

  Oceniono 9 razy 3

  okropność i my za to płacimy niech wreszcie zrobią z CBA porządek,to dom schadzek w nowym wydaniu

 • myszek

  Oceniono 13 razy 3

  Aaaaa!! Nie sypiał:) E tam, niemożliwe z niektórymi ujawnionymi nie mógł bez przymusu:)))

 • myszek

  Oceniono 21 razy 3

  Hmmm prostytutki też sypiają z klientami służbowo:) Zadziwiająco jak nieoczekiwanie i jak bardzo działalność agentów CBA zbliżyła się do najstarszej profesji świata:)))

 • seznam

  Oceniono 14 razy 2

  bełkot

 • minijack

  Oceniono 42 razy 2

  "Takim sposobem złodzieja można zrobić prawie z każdego."
  "Prawie", czyli pozostawiasz margines dla ludzi, którzy mimo wszystko potrafiliby oprzeć się pokusie. I właśnie z tej grupy należy wybierać polityków. Nasze państwo nigdy nie bedzie dobrze funkcjonowało, jeśli ciągle będziemy głowować na nieudaczników i osoby pozbawione wartości moralnych. Dlatego tępienie miernoty, która dopchała się do koryta jest moim zdaniem słuszne. Człowiek wkraczający w świat polityki powinien czuć brzemię odpowiedzialności jakie na nim spoczywa. Tymczasem kolejne afery utwierdzają w przekonaniu, że obecni rządzący dbają wyłącznie o własną kiesę. W związku z tym popieram wszelkie formy selekcji tego środowiska. (mówię m.in. o sprawie Sawickiej, bo selekcja wśród jurorów YCD akurat mi powiewa)

 • Gość:

  Oceniono 2 razy 0

  przystojny jak dla kogo ulizany jakby go krowa liznęła,nie w moim typie ode mnie dostałby najwyżej po obliczu a tak jak posłanka Sawicka zrobiła to szczyt bezmyślności,jeszcze publicznie przyznaje się do zidiocenia,jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX