Rusin o agencie Tomku: Czułam się osaczona

Jurorzy You Can Dance wraz z prowadzącą o spotkaniu z agentem Tomkiem. Zobacz jak się to wszystko zaczęło.

 

W niedzielnym programie "Uwagi" reporterzy TVN przybliżyli widzom postać agenta Tomka . Wszyscy zapewne znają sprawę Weroniki Marczuk-Pazury. Mało kto jednak wie, jak cała przygoda jurorki YCD się zaczęła. Spotkanie z Małeckim wspominają Kinga Rusin i Michał Piróg :

Grzecznie podziękowaliśmy. Powiedzieliśmy, że nie pijemy. Przed każdym z nas stało małe piwo, więc było oczywiste, że to taka grzeczna odmowa. Że mówimy: "Proszę państwa, chcemy mieć trochę intymności". Ale panów to w ogóle nie zniechęciło - dodała Rusin. Z naciskiem na "w ogóle". - powiedział Michał Piróg w materiale "Uwagi".

Tomek wraz z kolegą nie dawali za wygraną i... postanowili się do gwiazd przysiąść: 

przysiedli się i postawili to wino na stole - wspomina Rusin.  W takiej sytuacji głupio jest komuś powiedzieć: "Słuchaj stary, nie znam cię, nie mam ochoty z tobą rozmawiać, odejdź" - wyjaśniał Piróg.

gwiazdy You Can Dance przyznają, że agent doskonale wiedział jak zainteresować sobą Weronikę: 

Rozmowę rozpoczął od tematyki ukraińskiej. Wiadomo było do kogo się zwraca i kogo chce w tę rozmowę wciągnąć. Weronika jest bardzo czuła na takie tematy. Natychmiast wsiąka w rozmowę - powiedziała w rozmowie z Uwagą Kinga Rusin.

Jak Piróg i Rusin ocenili Tomasza Małeckiego i jego kolegę? Podobnie jak wszyscy (także redakcja Plotka), którzy widzieli zdjęcie agenta CBA:

Jak dla mnie, to był typ kolesia, który może wyrwać laskę z dyskoteki na fajną furę - powiedział Piróg. Czułam się osaczona i niekomfortowo. To było dwóch panów, którzy wyglądali i zachowywali się, jakby przyjechali na dziewczyny - wyznała w "Uwadze" Rusin.  

 

 

Więcej o:
Komentarze (4)
Rusin o agencie Tomku: Czułam się osaczona
Zaloguj się
 • grzesioo

  Oceniono 20 razy 18

  Teraz czekamy na relację agenta Tomka z tego zdarzenia.

 • predent

  Oceniono 29 razy 17

  Ten rodzaj "pracy operacyjnej" to normalne ku...elstwo które mam nadzieję zostanie rozliczone kryminałem dla tego pajaca (nie narządu -czyli Pięknego Tomasza a pustego łba, który to zlecił, czyli pisowskiego kurdupla Kamińskiego). Jak można nęcić podstarzałe brzydactwa umytą fujarą a potem je aresztować??? Ale pisowski ku... straciły na tym kilka procent w sejmie, checheche...

 • turbodymoman

  Oceniono 19 razy -1

  Cóż, są sytuacje w których wolałbym nie umieć zawstydzać ludzi...do mnie przysiadło się trzech agentów CBA, a rozmowę zaczeli od tematyki mołdawskiej.

 • tutsgo

  Oceniono 18 razy -18

  A to widzieliście na tutsgo.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX