Weronika Marczuk-Pazura już dzisiaj w Teraz My! Będziecie oglądać?

Po raz pierwszy opowie o swojej znajomości z agentem CBA!

Weronika Marczuk-Pazura to pierwsza gwiazda TVN-u, która wpadła w sidła CBA. Została złapana w momencie przyjmowania łapówki. Prokuratura nie postawiła jej jeszcze zarzutów, więc Weronika postanowiła wykorzystać ten moment i opowiedzieć o całej sprawie w telewizji.

 

Z pewnością niczym Beata Sawicka będzie się broniła i atakowała CBA oraz metody stosowane przez jej agentów. Oprócz wywiadu z Weroniką, zobaczymy niepublikowane filmy, których bohaterem będzie agent Tomasz Małecki.

 

Mrozowski i Sekielski poruszą również temat nieudanej prowokacji, której ofiarą miała być Jolanta Kwaśniewska. Program Teraz My pokaże stacja TVN już dzisiaj o godzinie 22.35.

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (12)
Weronika Marczuk-Pazura już dzisiaj w Teraz My! Będziecie oglądać?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • megaxs

  Oceniono 22 razy 8

  Zobaczymy zgrabnie wyreżyserowane przedstawienie, Sekielski z Morozowskim już od pierwszego pytania będą bronić i wybielać koleżankę. TVN jedna wielka klika.

 • reki334

  Oceniono 19 razy 7

  To jest właśnie Polska, zamiast siedzieć będzie robić szoł, jak dziś Stocinger. Przy tej nagonce dziwne, ze Tomka jeszcze nie zamknęli, pewnie ma jeszcze na kogoś haki.

 • meg77

  Oceniono 13 razy 5

  Ja tam od razu po zatrzymaniu wiedziałam, że TVN nie da jej zginąć i bedzie wybielać wszelkimi mozliwymi sposobami, nie tylko poprzez udostępnienie jej czasu antenowego. Zgrabnie to wszystko robią, te medialne szpenie nasze;-) CBA niedobre, wszystko co się dzieje to prowokacje, a agenci sa smieszni i niemoralni. A kto z nami, albo od nas ten ma zawsze rację! Ech, 4 władza:-/ Kazda władza demoralizuje, a władza bez odpowiedzialności deprawuje w stopniu absolutnym. Bo kto kiedy rozliczy media?

 • reki334

  Oceniono 8 razy 2

  dobre było to TERAZ MY, ona się jeszcze domaga 100 000 € zapłaty za 10 mieś pracy czyli 10 spotkań na obiadku, ha ha ha , juz jej na łeb padło

 • benita_m

  Oceniono 6 razy 2

  taka blada i niedojedzona bidulka...
  chyba nie odbiora dziewczynie tych pieniedzy?
  z czego ona teraz bedzie zyc?!! ;)))

 • hotmaro

  0

  najlepsza obrona ATAK
  przyjmowała łapówki i się broni w tv, aż dziw że prokuratura w takie sprawie tak wolno działa!!

 • reki334

  Oceniono 6 razy 0

  z czego ta Ukrainka to ma? ja znam sedziów i radców prawnych, którzy jeżdżą 15 golfami, jakoś im nikt nie daje po 100 000 euro za jakąś obsługe i przedstawianie znajomym z firm

 • klaudia84

  Oceniono 2 razy 0

  wkrótce miało być

 • klaudia84

  Oceniono 6 razy 0

  jak dla mnie coś kręciła w "TERAZ MY " , no ale zobaczymy w krótce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX