Pierwszy wywiad Madoxa z "Mam Talent"! Tylko u nas!

Jego występ w "Mam Talent" zachwycił Agnieszkę Chylińską, która uznała, że nie zapomni go do końca życia. Jego osoba wywołała masę komentarzy i skrajnych opinii. Przeczytajcie pierwszy wywiad z Marcinem Majewskim czyli Madoxem!

Jego występ w "Mam Talent" zachwycił Agnieszkę Chylińską, która uznała, że nie zapomni go do końca życia. Jego osoba wywołała masę komentarzy i skrajnych opinii. Przeczytajcie pierwszy wywiad z Marcinem Majewskim czyli Madoxem!

 


 

Adrian Nychnerewicz: Jak doszło do tego, że śpiewasz? Uczyłeś się śpiewu? Masz wykształcenie muzyczne?

 

Madox: Sam do końca nie jestem przekonany, jak doszło do tego, że śpiewam. Lecz gdy po raz pierwszy stanąłem na scenie wiedziałem, że to jest właśnie to, co chciałbym zawsze robić. Uczyłem się śpiewać przez 8 miesięcy i było to jeszcze przed mutacją - ponad 10 lat. Nie mam wykształcenia muzycznego.

 

A.N.: W programie "Mam talent" powiedziałeś, że występujesz już od dawna, także we Francji. Czy mógłbyś powiedzieć mi na ten temat coś więcej?

 

M.: We Francji stawiałem swoje pierwsze kroki. Były to występy prawie do 8 roku życia z okazji świąt jak i również wielu polskich tradycji. Po powrocie do Polski występowałem zazwyczaj na konkursach.

 

A.N.: Czego spodziewałeś się przychodząc do programu, a czego dopiero się spodziewasz?M.: Szczerze mówiąc przychodząc do programu, nie spodziewałem się niczego. Pokazując się w programie chciałem sprawdzić siebie i to, czy moje marzenia mają sens. Czy może już pora przestać myśleć o śpiewaniu i zająć się czymś innym w życiu.

 

A.N.: Jak oceniasz swój występ?

 

M.: Mój występ oceniam bardzo krytycznie. Kiedy zaśpiewałem już oba utwory i zszedłem ze sceny opery wrocławskiej byłem bardziej zadowolony, niż po obejrzeniu odcinka w telewizji. Było trochę błędów, które być może wynikały z tremy i ze zmęczenia

 

A.N.: Nie ukrywajmy, że kilka razy zdarzyły Ci się fałsze. Stres?

 

M.: Jestem świadom niedociągnięć, nieczystości. Przypuszczam, że był to stres.

 

 A.N.: Opinie jurorów Cię zaskoczyły? Jak poczułeś się słysząc słowa Agnieszki Chylińskiej, która stwierdziła, że nie zapomni Cię do końca życia?

 

M.: Owszem. Opinie jurorów były dla mnie zaskoczeniem - szczególnie opinie Kuby i Agnieszki. Spodziewałem się ze strony Kuby mniejszej przychylności. A słowa Agnieszki... No cóż, ja ich na pewno nie zapomnę do końca życia.

 

A.N.: Jak wyobrażasz sobie swoją dalszą karierę? Co chciałbyś osiągnąć?

 

M.: Nie mogę i nie chcę odpowiedzieć na to pytanie. Długa droga przede mną i nie wiem, czy uda mi się kiedykolwiek wydać własny album. Na dzień dzisiejszy mam w sobie wiele dystansu do wszystkiego, co aktualnie dzieje się wokół mojej osoby, więc wiem, że jeśli się nie uda, to będę mógł spokojnie wrócić do zupełnie normalnego trybu życia.

 

A.N.: Jaką muzykę chciałbyś wykonywać? Przyznam szczerze, że ja widziałbym cię w nieco mrocznych klimatach typu trip hop, elektronika...

 

M.: Jeśli już spełnią się moje marzenia, to na pewno chciałbym tworzyć electro-pop w połączeniu z synthpop'em.

 

A.N.: Jacy są Twoi muzyczni idole?

 

M.: Idoli nie mam. Ale jest mnóstwo artystów, których cenię za to co robią na rynku muzycznym: Mylene Farmer, Roisin Murphy, Lady Gaga, Madonna, Rammstein, Anna Maria Jopek, Amy Winehouse, Hole, Nosowska, Yelle, M.I.A. itd.

 

A.N.: Przejmujesz się złośliwymi opiniami na Twój temat czy raczej masz gdzieś to, co mówią ludzie?

 

M.: Nie czytam opinii na swój temat, gdyż jest to najlepszy sposób na zachowanie zdrowego rozsądku i nie pogubienia się we własnym umyśle. A poza tym: "nieważne jak mówią, ważne by mówili".

 

A.N.: Dzięki za rozmowę.

 

M.: Dziękuję.

 

Więcej o:
Komentarze (46)
Pierwszy wywiad Madoxa z "Mam Talent"! Tylko u nas!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ruda_wiedzma

  Oceniono 48 razy 34

  do SILENCIO ! a ty co robisz w klubie gejowskim?? co cie obchodzi jego orentacja, polacy to wszystkim dokopia! uwazam ,ze jest mega utalnetowanym mlodym chlopakiem, bardzo ladnym (na swoj sposob) i tak zrobi kariere czy wygra ten program czy nie. I bardziej pasuje do wokalisty Placebo ,chociazy barwa glosu, dla mnie rewelacja , chociaz to nie moja bajka muzyczna .oby wiecej takich! w stanach by zrobil kariere bardzo szybko na 100%

 • mildyner

  Oceniono 48 razy 32

  wiecie co? dawajcie mi mnusy, ale jak Go zobaczyłem i usłyszałem że ma na imię Marcin, to pomyślałem sobie: "szkoda, że nie jestem gejem). No bo gdyby był kobietą, bez wachania bym się z taką umówił.

 • kinga1

  Oceniono 40 razy 30

  MADOX...BRAWO!!! Masz chłopie talent i życzę Ci aby Ci się udało!

 • ajk

  Oceniono 43 razy 27

  dosyć oryginalny wygląd ;)

 • hanna69

  Oceniono 28 razy 24

  No i co z tego, że wygląda jak dziewczyna? Dobrze, że nie wygląda jak szympans, bo na przykład Maserak tak wygląda i to jest dopiero nieszczęście!

 • mczk

  Oceniono 27 razy 23

  Electro-pop, synth-pop!! Już nie mogę się doczekać!! On jest cudowny. Wykorzystuje w swoim imidżu swoją nietypową urodę i świetny głos tylko wszystkiego dopełnia. Po tym co sobą reprezentuje można stwierdzić, że ma silną osobowość i jest idealny na ikonę pop-kultury. Polska jest zacofana, że aż ręce opadają i mam nadzieję, że On pomoże to zmienić.

 • 4shlee

  Oceniono 47 razy 21

  może i wygląda jak baba ale jest całkiem niezły ;]

 • lastone

  Oceniono 47 razy 21

  Ja myślałam że to baba, jak wyszedł na sccenę. Chyba mamy w koncu polskiego Billa :D

 • dagmaria27

  Oceniono 28 razy 20

  Wczoraj oglądałam MAM TALENT i myślałam że wybuchnę!!!!
  Nie mogę wo gulę pojąc tego jak Kuba mógł go nie przepuścić do finału.!
  ;/
  On jest boski o ten jego głos powala mnie na kolana.!
  Chciałabym żeby zagrał własny album i zrobił karierę.!
  Wierze w niego.!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX