Marczuk-Pazura zmuszona opuścić media

Przyznaje jej menadżerka. Dziwicie się?

 

Od afery z Marczuk-Pazurą minął miesiąc. Od tamtej pory Weronika nie jest aktywna medialnie, bowiem zarzuty jakie na niej ciążą (przyjęcie łapówki w wysokości 100 tysięcy złotych) przyćmiły telwizyjny wizerunek dobrej cioci. 

 

Jak czytamy na stronie se.pl Marczuk może nie pojawić się w You Can Dance: 

Weronika nie usłyszała wprawdzie, że TVN nie chce z nią współpracować. Biorąc jednak pod uwagę zaistniałe okoliczności, dla dobra obu stron, będziemy zmuszone znacznie ograniczyć jej aktywność medialną w najbliższym okresie - Joanna Bastrzyk menadżerka Weroniki.

Produkcja tanecznego show oraz pracownicy stacji przyznają, że są prowadzone rozmowy i dopina się na ostatni guzik przygotowania do YCD, ale nie mogą nic więcej powiedzieć.

 

Skąd zatem Super Express wie, że Marczuk nie zasiądzie w fotelu jurora? No cóż, może te rewelacje sprzedał "znajomy" gwiazdy.  

Więcej o:
Komentarze (15)
Marczuk-Pazura zmuszona opuścić media
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wkurzacz

  Oceniono 35 razy 21

  Ojej, ale się problem zrobił. Jakaś ci.ka-celebrytka nie zasiądzie w jury programu: "Wieś tańczy i śpiewa". Normalnie szok! Światowy kryzys to przy tym pikuś. Od razu dajemy to na pierwszą stronę!

 • matylda123

  Oceniono 41 razy 9

  i zgadzam się. Na Ukrainie niech się produkuje.Żadna z niej rewelacja intelektualna i medialna wypropowana przez nazwisko męża. Odwieczne przez tzw.sypialnie.
  Nareszcie nie musze jej oglądac.

 • ana20

  Oceniono 23 razy 7

  jak można być tak chciwym i zadufanym człowiekiem? ma tyle kasy a robi z siebie kretynke przed cala Polską i czy ona mysli, ze teraz ktos ja szanuje? chciazby oddala 100 tys złotych na domy dziecka i tak juz do konca bedzie przegrana.. my to wiemy i ona rowniez.

 • morelka

  Oceniono 5 razy 3

  Zobaczymy za pare lat, jaki Edytka PKP Pazurze wytnie numer!!Juz teraz zaczyna w "piorka obrastac"....

 • jackyll

  Oceniono 14 razy 2

  Dowcip o chciwości Weroniki M-P:
  - Panie doktorze nich mi Pan da lek na chciwość....tylko dużo, dużo, duużoooo!!!

 • jackyll

  Oceniono 11 razy 1

  Do niedawna to ona sędziowała gdy ktoś przed nią zatańczył. Ciekawe jak teraz zatańczy przed siedziami w sądzie?
  Niezłego wywinęła obertasa!

 • dama

  Oceniono 13 razy 1

  I cóż,że z Ukrainy czy z Namibii? Jak długo Polska będzie szarym,jednolitym, zacofanym krajem? Ona należy do tego samego gatunku co ty!!! A jak będziesz w Anglii, to o tym nie zapominaj! Jesteśmy wszyscy ludźmi, nie 1 i 2 kategoria.

 • lia

  Oceniono 17 razy 1

  a po zakończeniu całej sprawy i jej uniewinnieniu z braku dowodów winy, jak i bezprawnym działaniu CBA, państwo polskie wypłaci jej z naszych podatków sowite zadośćuczynienie za straconą możliwość zarobkowania

 • jackyll

  Oceniono 14 razy 0

  Teraz przed nią juz tylko kariera polityczna.
  Tam wśród kolegów po fachu szybko się odnajdzie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX