"Taniec z gwiazdami" relacja minuta po minucie

Zaczynamy relację, komentujcie! Gąsowski pokazał klatę, prawdziwy lew parkietu. Jako niespodzianka wieczoru zatańczyła para...

W zeszłym tygodniu odpadł Piotr Zelt i Ania Głogowska. Za prawie 2 godziny zobaczymy kto odpadnie w tym odcinku, ale najpierw muszą zatańczyć wszystkie pary.

 

21:54 Najwięcej punktów zdobyła para Ania Mucha i Rafał Maserak, srebro dla Nataszy i Jana, a 3 miejsce przypadło Zygmuntowi i Blance. Za podium znalazły się pary Otylia i Sławomir, Radek i Iza, oraz Janja i Michał. Z programem pożegnała się para Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski.

 

21:45 Guzik i Kulesza wychodzą na parkiet, ale bez partnerów. W tangu Kulesza prowadzi Guzik. To jest prawdziwa niespodzianka. Nawet spiker podczas prezentacji się pomylił i zapowiedział Agatę Guzik. Na tak fajny występ warto było czekać. Tym razem producenci show się postarali.

 

21:44 TVN zafundował długą przerwę.

 

Czas na niespodziankę czyli taniec Guzik i Kuleszy.

 

21:18 Na parkiet wychodzi ostatnia para Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska, zatańczą salsę. Według Galińskiego była to najlepsza salsa dzisiejszego wieczoru. Kroki podobno miały kubański smaczek. Oceny Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10. Najlepszy wynik w tym odcinku.

 

21:11 Zatańczy Ania Mucha i Rafał Maserak. Na początek aktorka pochwaliła się swoim trenerem, który pomógł jej schudnąć. Rafał udaje pijanego a Ania gra kurę domową. Chyba najfajniejsze występ dzisiejszego wieczoru. Pavlović też się podobało, choć zauważył kilka nieścisłości. Oceny Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 9 i remis z Urbańską.

 

21:02 To chwila prawdy Radka Majdana i Izabeli Janachowskiej, zatańczą salsę. Były mąż Dody wystąpił w roli ratownika i wypadł przekonująco. Najpierw Radek pokazał klatę a później Gąsowski, oślepłem, ale publiczność się podnieciła. Pavlović powiedziała że było ostro i nieprzyzwoicie, jednak stopy były nierytmiczne. Panie w jury wymieniły kilka zgryźliwości, wylały troszkę jadu. Oceny Pavlović 6, Wodecki 8, Tyszkiewicz 9, Galiński 5. 

 

20:54 Do gry wchodzi para Natasza Urbańska i Jan Kliment, zatańczą walca angielskiego w stylu american smooth. Tancerz pokazał klatę, wow! Tyszkiewicz była zachwycona, a Galiński miał sporo zastrzeżeń, każdy krok do przodu był źle zatańczony. Jedno jest pewne Natasza wygląda zjawiskowo. Oceny Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 9. 

 

20:37 Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski zatańczą salsę. Ta para wzbudza moją największą sympatię (przepraszam ominąłem ten występ, chwilowa awaria prądu, ale naprawili). Oceny Pavlović 8, Wodecki 9, Tyszkiewicz 9, Galiński 7. 

 

20:30 Teraz nadszedł czas Otyli Jędrzejczak i Sławska Turskiego. Zatańczą quick stepa. Pływaczka z odcinka na odcinek jest coraz bardziej wyluzowana. Śmiesznie wygląda Gąsowski przy Jędrzejczak, jest o głowę niższy. Pavlović zauważyła że Otylia nabrała gracji i elegancji. Oceny Pavlović 8, Wodecki 9, Tyszkiewicz 10, Galiński 7.  

 

20:21 Na parkiet za chwilę wyjdzie para Michał Urbaś i Katarzyna Krupa. Dzisiaj zatańczą salsę. Sportowiec ma w sobie niewiele z latynoskiego kochanka, ale chyba większych wpadek nie było. Pavlović jest zmartwioną pracą stóp i biodra też zawiodły, na szczęście w telewizorze tego nie widać. Oceny Pavlović 5, Wodecki 8, Tyszkiewicz 9, Galiński 5.

 

20:07 Na dobry początek Michał Kwiatkowski i Janja Lesar w wersji smooth american. Ma być romantycznie, a było wzruszająco. Według Galińskiego piosenkarz był za bardzo dramatyczny, chyba rzeczywiście pomylił taniec z teatrem. Oceny Pavlović 7, Wodecki 9, Tyszkiewicz 10, Galiński 8.

 

20:06 Dzisiaj pary pokażą 2 tańce quick stepa w stylu american smooth i salsę.

 

20:05 Niespodzianka w drugiej części specjalny pojedynek Agata Kulesza kontra Ania Guzik.

 

20:00 Zaczynamy! Jak zwykle na początek układ zbiorowi. Tym razem dyskoteka z mechanikami. Chłopaki z grupy Volt Agustina Egurroli.

Więcej o:
Komentarze (27)
"Taniec z gwiazdami" relacja minuta po minucie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gonzo

  Oceniono 30 razy 26

  Ten cały napędzany przez TVN pojedynek Urbańska vs Mucha robi się nudny...brawo Ziggi Chajzer, zaraz lece kupić proszek Vizir :-) Żenujące jest forowanie Jędrzejczak, jest strasznie drewniana i tańczy fatalnie. Też ją lubię i szanuję za liczne sukcesy sportowe, ale Pavlovic z Galińskim mają chyba odgórny rozkaz z góry kto jest nietykalny,a kogo tępić...

 • cave

  Oceniono 39 razy 25

  Pavlovic to żmija. Zawsze zaniża oceny Michałowi Kwiatkowskiemu, a Otylii za byle co daje wysokie ;/ To ma być sprawiedliwość?

 • jackyll

  Oceniono 27 razy 21

  Marcin Urbaś rulezzzz! Trzymam kciuki za niego! Jest spoko gość. Reklamowanie programu przez stację TVN jako rywalizacji dwóch aktorek: Urbańskiej i Muchy to gra nie fair wobec pozostałych uczestników zabawy. To nie jest zabawa dwójki dziewcząt w swojej piaskownicy, tylko program z 12 uczestników - tymczasem od początku, nim ktokolwiek zatanczył, stacja podkręcała ostrą rywlizację między tymi dwiema dziewczynami. Tak sie nie robi....

 • yeremi

  Oceniono 25 razy 19

  Jackyll, popieram. Ta cała szopka z Muchą i Urbańską w niczym im tak naprawdę nie pomoże, bo Kryształowa Kula nie przekłada się na liczbę propozycji zawodowych (vide: Gardias, Guzik, Kulesza - przy całej sympatii dla tej ostatniej). Natomiast ludziom w pamięci po X edycji zostanie nieuczciwe i nachalne lansowanie tych 2 dziewczyn kosztem pozostałej, bardzo lubianej dziesiątki uczestników i - olewanie ponad 50 proc. widowni, która głosuje właśnie na tych "pozostałych" i "nic nieznaczących".

 • yeremi

  Oceniono 29 razy 19

  Odnoszę wrażenie, że tańce zeszły na plan dalszy, liczy się polityka stacji. Grafik "odchodzeń" jest z góry ustalony. Zelt w poniedziałek wyrusza na rajd - to go wywalili tydzień temu, Grażyna powiedziała w wywiadzie, że jest przemęczona (2 seriale, 3 teatry) to odeszła w tym tygodniu. Ci, którzy stosują reguły fair play, są z góry przegrani. Taki np. Kwiatkowski - cokolwiek nie zrobi, Pavlovic się czepia i mu tnie oceny. Dzisiaj mu dała 7, Otylii 8 - i tym samym się skompromitowała jako sędzia PTT. Galiński mówi Nataszy, że skopała taniec, potem daje jej 9 pktów, buahahah!

 • hanna69

  Oceniono 22 razy 14

  Niesprawiedliwa ocena dla Otylii - za wysoka. Ona tańczy fatalnie. Faworyzyje ją jury. Wolszczak jest stara, ale jara i pięknie zatańczyła w tym odcinku.
  Mucha, jak by mogła, to by już cipę gołą na parkiecie pokazała, żeby wygrać.

 • krytycznywodz

  Oceniono 23 razy 11

  a ja wam powiem, że nie oglądam wcale tego programu, bo mnie już nudzi.. pierwszych parę edycji fajnie się oglądało, było czuć świeżość w telewizji. a teraz? nuda. w amerykańskim tańcu z gwiazdami się coś dzieję, a tu dupa.

 • katsuumi_17

  Oceniono 9 razy 9

  Mina Nataszy Urbańskiej po tym, jak została skrytykowana przez Galińskiego- bezcenna.

 • miya_ke

  Oceniono 27 razy 9

  kurna, dlaczego w polskiej edycji musi być taka spinka i rywalizacja, czemu nie jest tak jak np. w edycji UK, gdzie ludzie przychodzą się bawić i mają gdzieś czy było to zatańczone dobrze technicznie czy nie. a u nas przyklejone sztuczne uśmiechy i nerwowe przebieranie nogami, niby życzliwa atmosfera, a każdy z chęcią by się opluł nawzajem. żenada i tyle :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX