Jak oni śpiewają pełne wzruszeń i łez!

Odpadła jedna z dwójki Patricia Kazadi i Joanna Jabłczyńska. Dzisiaj były duety i musicalowe przeboje.

Sobotni odcinek "Jak oni śpiewają" zaczął się od wspólnego występu Joasi Jabłczyńskiej i Patrici Kazadi. Po odśpiewaniu "Sing, sing" Maryli Rodowicz (wyszło fajnie ale bez fajerwerków), Krzysztof Ibisz ogłosił kto odpada. Wcześniej jury solidarnie dało dziewczynom po sześć punktów. Z programem pożegnała się Joanna Jabłczyńska (uwielbiam to bicie serca podczas odczytywania wyników, podkręca atmosferę).

 

Jako drugi duet na scenę trafiła dwójka Joanna Liszowska i Agnieszka Włodarczyk z utworem "Lady Marmalade". Piosenka wyszła z powerem i kopem, a o to w programie chodzi. Jurorom też się podobało i ponownie 3 x 6.

 

Trzeci duet Robert Kudelski i Laura Samojłowicz próbował kupić sobie publiczność odśpiewaniem "Something stupid". Wyszło słodko i bez wyrazu, podobne zdanie miało jury, Edyta powiedziała wprost to było marne. Chęci były, ale wykonanie zawiodło. Odbiło się to na ocenach.

 

Po damsko-męskim duecie na scenę weszło dwóch facetów Krzysztof Respondek i Artur Chamski. Zaśpiewali przebój Feel'a. Nie podobało się mi, wysiedzenie kilku minut z ich śpiewem było drogą przez męki. Jury kupiło ich, 3 x 6. Chyba mam inny gust niż Edyta, Ela i Rudi.

 

W połowie odcinka Krzysio ogłosił cząstkowe wyniki. Agnieszka Włodarczyk była na pierwszym miejscu, drugi od końca był Robert Kudelski, a na ostatnim znalazł się Artur Chamski.

 

Uff udało się dotrwać do przerwy, która trwała prawie kwadrans (kolejny rekord Polsatu). 

 

Drugą część rozpoczęła Joanna Liszowską z piosenką z musicalu "Kabaret". Skoczny burlescowy utwór pasował do aktorki, ale powinna bardziej ruszać się na scenie. Trochę za bardzo statycznie. Edyta była w szoku i każdy z jurorów dał 6.

 

Po Liszy na scenę weszła Agnieszka Włodarczyk z piosenką Abby z musicalu "Mamma mia". Nie porwało mnie to wykonanie. Jurorzy doszukali się niedociągnięć: Edyta 4, Ela 5, Rudi 5.

 

Trzeci w kolejności Krzysztof Respondek zaśpiewał piosenką z "Kotów". Mi się podobało, było melodyjnie i fajnie dla ucha (to pewnie duża zasługa samego utworu). Jury też było pod wrażeniem. Respondek trzy szóstki.

 

Jako czwarty pojawił się Artur Chamski z utworem z musicalu "New York, New York". Dostał wsparcie od rodziców i zaśpiewał na poziomie. Jury też się podobało i obdarowali Chamskiego trzema szóstkami. Hojne jest jury w tym odcinku.

 

Kolejna przerwa!

 

Po reklamach na scenę weszła połowa najgorszego duetu pierwszej części Laura Samojłowicz, zaśpiewała piosenkę z musicalu "Taniec wampirów". Wspierał ją profesjonalista i wyszło lepiej niż z Kudelskim, ale słychać było niedociągnięcia. Edyta i Rudi  dali za walkę 6, a Ela 5,5. 

 

Robert Kudelski zaśpiewał piosenkę po francusku. Lepiej mu idzie w tym języku niż w angielskim, jednak do dobrego wykonania było daleko. Edyta powiedziała, że to było wyrecytowane a nie zaśpiewane. Kudelski się załamał po słowach jury, ale ocen nie dostał najgorszych. Edyta dała 3, a Rudi i Ela po 4.

 

Na koniec Patricia Kazadi zaśpiewała utwór z musicalu "Hair". Jej głos idealnie wpasował się w stylistykę piosenki. Był power i bomba energetyczna. Jury doceniło występ dając jej trzy szóstki. Dziś był mega odcinek pod względem ilości 6.

 

Ukoronowaniem wieczoru był występ Edyty Górniak, która zaśpiewała piosenkę z musicalu "Metro". Jak zwykle popisała się i pokazała wszystkim gdzie jest ich miejsce w szeregu. Rozemocjonowała się na koniec do łez.

 

Końcówka odcinka czas na nominacje. Joasia Jabłczyńska dała perłowego jokera Robertowi Kudelskiemu ratując go przed nominacją. Aktor wygłosił przemówienie i przekazał jokera Patrici Kazadi (mała dygresja ten program jest bardzo wzruszający, płaczę jak bóbr, zresztą nie tylko ja, uczestnicy programu też). Od widzów będzie zależało kto z dwójki Agnieszka Włodarczyk, Joanna Liszowska zostanie w show. Takich wyników chyba nikt się nie spodziewał

 

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Jak oni śpiewają pełne wzruszeń i łez!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ladyzgaga

  Oceniono 39 razy 19

  Czy przepraszam bardzo "Polsat" ma nas za debili? To jest chyba żart, że do opuszczenia tego show są nominowani: Włodarczyk i Liszowska. Jeżeli pani Nina Caryca Groźna uważa, że ludzie są tak samo upośledzeni umysłowo jak ona, to jest w ogromnym błędzie. No ludzie, powiedzcie, co widzicie w takim Kudelskim i Respondku? Śpiewać nie potrafią, a dlaczego zostają w programie. Bo pani Terjentiew czy jakoś jej tak to pasuje. Dziwię się tylko, po co wysyłacie Sms-y, skoro wiadomo jest, kto odpadnie, a kto nie. Zaoszczędzijcie swoje pieniądze na koncie także teraz, nie wysyłając smsów. Teraz producenci tego programu pojechali jak tylko mogli, oczywiście głową po betonie.

 • bardu

  Oceniono 15 razy 11

  "Mi się nie podobało, wysiedzenie kilku minut z ich śpiewem było drogą przez męki."
  Po pierwsze nie MI się podobało, tylko MNIE się podobało. Chyba, że podobało MI się. I zapamiętaj autorze. Wprawdzie młodzież tak teraz mówi, ale źle mówi. A dziennikarz tak pisać nie może.
  Po drugie: droga przez mękę, a nie droga przez męki.

 • adriian91

  Oceniono 23 razy 7

  JOŚ juz jest załosne dla mnie

 • edyzia

  Oceniono 18 razy 6

  Co to znaczy "pokazała, gdzie jest ich miejsce w szeregu"?????? Bez przesady Plotku. Górniak jest artystą, a artysta daje z siebie wszystko, aczkolwiek mam wrażenie, że jej występ był jakby niedopracowany...

 • fetta

  Oceniono 7 razy 5

  Liszowska - nawet fajnie wyglądała w tym mundurze hehe :) Nieźle zaśpiewała, takie piosenki do niej pasują, wgl uważam że ma fajną barwę głosu. Włodarczyk - lubię tą piosenkę, Agnieszka wykonała ją świetnie. Może i było trochę nieczystych dźwięków, ale to moim zdaniem dlatego, że po 1. mikrofon był trochę za wysoko, a po 2. Agnieszka na początku nie słyszała dobrze melodii.
  Respondek - WOW! tu mogę powiedzieć to w końcu :) Nie przepadam za jego śpiewem, ale to wykonanie mnie powaliło!
  Chamski - wspaniale! bardzo pasował do tej piosenki, i bardzo dobrze ją wykonał :)

 • edyzia

  Oceniono 13 razy 5

  a i zapomnieliście dodać, że była jeszcze TRZECIA przerwa hehe^^^

 • caprice

  Oceniono 15 razy 5

  "Druga część słabego duetu - Robert Kudelski zaśpiewał piosenkę po francusku. Lepiej mu idzie w tym JEŻYKU niż w angielskim, jednak do dobrego wykonania było daleko." Plotku, brawo za JEŻYKA !!!!

 • karolka

  Oceniono 12 razy 4


  caprice boks będzie za 2 tyg. a nie za tydzień ;P

 • bartekie4

  Oceniono 5 razy 3

  Coraz bardzie mi się wydaje że ten program jest ustawiony. Jak 2 najlepiej oceniane gwiazdy są zagrożone już 2 raz pod rząd a ten Kudelski którego nie da sie słuchać znowu zostaje . Jedynym wytłumaczeniem może być to że małolaty na niego głosują ale cy on jest taki przystojny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX